Www.zabezpieczenia.cba.pl?

http://www.zabezpieczenia.cba.pl

dlaczego ta strona jest taka dziwna?

Co znaczy dziwna :?

no dziwna, po co te zabezpieczenia

napisz do admina tej strony i się dowiedz - skąd my mamy wiedzieć ??

Dla mnie generalnie jest to porażka i tyle w kwestii “dziwności”

Ta storana to porażka :stuck_out_tongue:

bez przesady … z kad my mamy takie rzeczy wiedziec … :slight_smile:

bo autor myśli iż może stworzyć stronę któej nikt nie złamie, nie podejrzy kodu źródłowego itd. czytaj myśli że to potrafi.

Takie coś może by poskutkowało ale za murzynami (zwrot utarty - żadna dyskryminaca, żeby nie było potem) kiedy liderem był IE i korzystało z niego 100% userów.

Krótko mówiąc: ta strona to

Kod źródłowy jest za bogaty ,aby ktoś ot tak ukradł sobie go. :wink:

Btw. Też tak macie jak klikniecie na obrazek NEW a potem na ten przycisk ?

zabezpieczenia9in.th.png

Szkoda tracić czasu na takie bzdety :stuck_out_tongue:

ok, gadałem z Autorem, po prostu uczeń, prawdopodobnie informatyki, miał włamanie hakera na strone (serwer w szkole) i za namową nauczyciela takie zabezpieczenia umieścił.

Oto kilka jego cytatów skierowanych do mnie na Gadu Gadu: :agrue: :popcorn:

:lilangel:

PS

Dział na luzie wiec chyba Moderator Monczkin nie wyrzuci tego posta, który wiele wyjaśnia. Autor dostał linka do strony!

he he dobry gościu - full profesjonalizm 5 latka :x

nie trawię osób, z przerostem ambicji nad wiedzą - napisz mu, żeby se “osiołek” założył zabezpieczenia na serwer :hahaha:

hah co za kolo 8) 8)

włamali sie do niego i na taką badziewną strone nie mającą żadnej szczegolnej treści zamiescił zabezpieczenia przy których pentagon by sie zawstydził :hahaha:

Oto dalsza cześć wypowiedzi Autora

Autor dał sie przekonać co do wyrzucenia kłopotliwych zabezpieczeń. :!: Oczywiście stronka pod kątem treści może niektórych niesatysfakcjonować, ale nie o to tu chodziło.

THE END

:papa2: :wc:

:lol:

Gwoli wyjaśnienie - takie groźby są karalne - ale proszę bardzo.

Umiejętność czytania pominę…

Patrząc na stronę z tematu powiem tak - nie jest z moją tak źle :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam