Www

Witam!!Robie strone WWW w programie WWWStudio2004 i jak juz mam wszystko gotowe to robie PUBLIKUJ W SIECI i jak wejde na moja strone to pisze Trwa aktualizacja DNS / Brak adresu docelowego , a jak ktos wejdzie to pisze brak indexu html i “prawdopodobnie nie ma tu jeszcze gotowego serwisu” moze ktos z was wie o co tam chodzi, bede mial ta strone czy nie bo juz sam nie wiem, a nie chce zeby cos nie wyszlo bo sie nameczylem:(:(:(:frowning: prosze o odpowiedz :? :?

a na pewno wgrałeś na serwer plik index.html, lub index.htm ?

Na jaki serwer to wgrywasz?

Mógłbyś podać adres?

sam nie wiem na prv.pl a link to http://www.damiandocik.prv.pl

hmm…jak nazwałeś plik strony głównej?

Na ten serwer powinien być index.html, albo index.php

I upewnij się, że pliki są na serwerze

Bez tego, nie zadziała.

prv.pl to tylko domena, wgraj na właściwy serwer :wink:

a do przesyłania plików na serwer polecam program Total Commander

PRV.pl to jest też serwer;p

Pewnie wrzuciłeś to w jakimś folderze;p

teraz jak wszedlem zeby zobaczyc czy sa pliki wrzucone na server to pisze takie cos

Brak pliku index.html lub index.php!

Najprawdopodobniej nie ma tu jeszcze gotowego serwisu. Zapraszamy za jakiś czas.

zalaguj sie na serwer podając swoją nazwę użytkownika i hasło izobacz czy masz plik index.html lub index.htm

hmm a gdzie to zobaczyc czy taki plik jest?

logujesz się na serwer dzięki programowi np. Total Commander lub przez stronę jeśli jest taka możliwość

Musisz przez FTP programem Total Comander wrzucić plik index.html do katalogu public_html (jeśli takowy jest - a jak nie ma to nie wiem gdzie).

_Damian_ proszę poprawić tytuł na konkretny

czasem może sie zdażyć że są dwa pliki index.html i index.php - z czego index.php jest odrazu wrzucany przez serwis z informacją że strony jeszcze nie ma w sieci. Jeżeli tak jest to skasuj index.php i pozostaw swój. Pamiętaj że w tym samym katalogu powinien być tylko 1 index

Nieraz trzeba poczekać pare dni. Nie wiem dlaczego ale ja też tak miałem

poczekałem ze 3 dni i już wszystko było oki! !!