Wybielić sprzęcik

Tak sobie siedze przed monitorkiem i się w niego wpatruje. Po dłuższym czasie stwierdzam, że ów monitor jest pożułknięty, patrze na klawiature, a tu to samo. Właśnie sobie uświadamiam że monitor i klawiatura nie były czyszczone od 4 lat :o . W związku z tym chciałem się spytać czy ktos nie wie czy istnieje coś takiego jak wybielajaca pasta do monitorka, klawiatury itp ?

Proponuję środki do czyszczenie tapicerki samochodowej, jest ich kilka i nie będę wymieniał ich nazw bo nie pamiętam, ale naprawdę są bardzo dobre do czyszczenie komputera

Właśnie dlatego trzeba kupować czarny sprzęt, u mnie to samo, klawiatura, monitor już trochę żółte się zrobiły :stuck_out_tongue:

To trzeba na słońcu nie stawiać. Zauważyłem że w biurach które mają południowe okna monitory zażółcają się naprawdę FATALNIE.

Natomiast ja mam kompa w pokoju z oknem na północ, monitor mam już od 9 lat i nadal jest elegancko biały (no w zasadzie szary, bo wiecie - kurz, brud i te sprawy :D)

Właściwie odpowiedź jest prawie gotowa: trzeba częściej uzyć ściereczki i pozamiatać kompa :smiley:

Niestety też mi się nie chce :smiley:

BTW jak to jest z czarnymi klawiaturami przy nikłym świetle, czy trudno jest zauważyć przyciski?

Dzisiaj o 6 rano pastanowiłem, że wyczyszcze klawiaturke i tak też zrobiłem :mrgreen: troche się musiałem z przyciskami pomęczyć. Został jeszcze tylko monitorek. :stuck_out_tongue:

Jak będe kupować nowego to posłucham twojej rady. Niestety to szybko nie nastąpi.

ACE wybielacz nad wybielacze :stuck_out_tongue: :wink:

A może by tak nowy Cilit Bang :lol: