Wybija bezpieczniki po podłączeniu ASUS VE247H

Składałem komputer i pierwszy raz spotkałem się z czymś takim że w chwili podpięcia monitora za pomocą przewodu d-sub lub DVI wybija bezpieczniki w domu. Monitor po samym podłączeniu do gniazdka załącza się i nawet pojawia się okno braku sygnału gdy przewód do komputera nie jest podpięty. Czy to ewidentnie wina monitora? Dodam że do komputera podłączyłem inny monitor i jest jak najbardziej w porządku. Monitor ma dwa dni i odbierałem go osobiście. Jak go mam reklamować szybko i sprawnie?

Skoro piszesz, że:

To raczej nie wina monitora. Szczególnie że:

:wink:
Wyjmij kartę graficzną i podepnij monitor pod zintegrowaną jeśli posiadasz, lub pod jakąś inną, żeby przetestować czy ona jest winowajcą zamieszania.

Pisząc w porządku miałem na myśli że inny monitor działa. Czy na tej podstawie mogę stwierdzić że coś nie tak z monitorem? Nie używam karty graficznej tylko tą zintegrowaną w procesorze.

Podaj dokładną specyfikację tego komputera. Jesteś pewny, że wszystko prawidłowo podłączyłeś?

pocolog - Co da Ci tutaj specyfikacja komputera? Przecież pisze,że podłącza inny monitor i wszystko działa(gdyby źle podłączył to też wybijałoby bezpieczniki).Felerny" monitor po samym podłączeniu do gniazdka załącza się i nawet pojawia się okno braku sygnału gdy przewód do komputera nie jest podpięty" - może przyczyna leży w gniazdach d-sub lub DVI tego monitora?

Jasne, masz rację. Ja już za bardzo zmęczony jestem dzisiaj i nie kontaktuje.