Wyblakłe kolory Windows Media Player 11

Potrzebuję pomocy w ustawieniu kolorów podczas odtwarzania filmów i teledysków na Windows Media Player.gdy włożę płytkę do odtwarzacza w komputerze i użyję Windows Media Player do odtworzenia filmu to kolor jest jeden fioletowy.Zdarza się,że film nabiera właściwych kolorów ale tylko na chwilę.

Karta graficzna ok?

Jak sprawa wygląda na innych playerach? Grzebałeś coś w ustawieniach nakładki video w panelu karty graficznej? Zainstaluj inną wersję sterowników grafiki oraz inną wersję kodeków video.

jeśli chodzi o inne playery to jest super.Na winampie działa super i nero też.tylko wmp 11 zaczął mi szwankować odkąd postawiłem system od nowa.Nigdzie nie grzebałem bo nie wiem nic o ustawieniach kart graficznych.Możesz polecić mi jakieś sterowniki grafiki wersję kodeków video?

Nie wiem jaką masz kartę graficzną. Kodeki: ffdshow z DP, Real i Quick Alternative. Nic więcej nie potrzeba. Przetestuj też odtwarzacz SMPlayer - natywnie obsługuje praktycznie wszystko bez potrzeby instalowania systemowych kodeków.

A jak sprawdzić jaka mam kartę graficzną?

Start>Uruchom: dxdiag.exe>zakładka ekran>dajesz tutaj screena.

http://cid-0134fcc7683cbff7.skydrive.li … c5%82u.jpg

Masz GeForce 6100 series. Ale skoro w innych playerach jest w porządku, to coś musi być skopane w WMP.

a proponujesz rozwiązanie jakieś?może odinstalować wmp i zainstalować je ponownie?

Spróbuj. Jak to nie pomoże, to sprawdź na ile bitów masz ustawione kolory. Windows XP - pulpit>prawy myszki>właściwości>ustawienia>koło rozdzielczości masz ile bitów.

Ustaw na maksymalną ilość.

dzięki za informacje.próbowałem to rozwiązanie i nie ma porównania.nic nie jest lepiej.