Wybór aplikacji do nagrywania dysków CD / DVD - 2 kandydaci

(JarekMk) #1

Mam teraz Nero demo w wersji Express i czuje żę wolniej mi nagrywa płyty od pełnej wersji.

Przed chwilą zainstalowałem program CD Burner XP Pro

(Elenka1984) #2

Pamiętam jeszcze jak CD Burner XP Pro dopiero się pojawił... Byłam na początku zachwycona dopóki nie zaczęły się problemy typu: nie mogłam odtworzyć płyty na innym komputerze... proces nagrywania dochodził do około 90 % i się zatrzymywał itd... Nie wiem czy mogłabym zaufać mu ponownie :slight_smile:

(fiesta) #3

Oczywiście że o niebo funkcjonalniejszy jest CD Burner

Zainteresuj się i tym:

DeepBurner 1.8.0.224

(Jest w wersji PL)

8)

(Agatonster) #4

szakal175

Użytkuję zarówno Nero, jak i polecony przez fiesta DeepBurner , który ma coś, czego nie ma Nero

Pozdrawiam

(JarekMk) #5

Nero też ma overburning... Ale nie dostałem go z nagrywarką... Dlatego zastanawiam się czy go kupić czy zainstalować jakiś darmowy...

Już sprawdzam :slight_smile:

Złączono Posta : 31.12.2006 (Nie) 11:50

Pierwsze wrażenie trochę szpetny interface... :confused:

Złączono Posta : 31.12.2006 (Nie) 11:56

Da się ustawić w CDBurner tak aby pokazywał ile zostało wolnego miejsca jeszcze przy nagrywaniu dvd?

(spyware) #6

głos na Nero

Osobiście wypalam na Nero v7.5.7.0 (pełna versja).

polecam zero strat na płytach( płyty Verbatim DVD).

pozdawiam

(Danielm86) #7

jeśli wybierać pomiędzy Nero 6.6 a CDBurnerXp to Nero

a jeśli pomiędzy Nero 7.5 a CdBurnerXp to tylko CdBurnerXp

(JarekMk) #8

Tylko pozazdrościć... Mnie nie stać na takie rarytasy...

Może uda mi się gdzieś tanio dostać wersje OEM albo od znajomych odkupić,, był bym wielce uradowany :slight_smile:

Aczkolwiek jak na razie muszę przyznać iż owy CDburnerXP zaskakuje mnie bogactwem opcji i prostotą, nie ma głupich pytań interface przejrzysty i funkcjonalny :slight_smile: NO nic myślę że do czasu zaopatrzenia się w Nero pozostanę przy tym programie, a może nawet całkiem :slight_smile:

Jeszcze poczytam o nim troszkę :slight_smile:

A Państwa pozdrawiam i życzę szampańskiej nocy :slight_smile:

Złączono Posta : 31.12.2006 (Nie) 13:44

Ktoś instalował wersję 3.5??

http://www.cdrlab.pl/file_detale_1545_C ... Alpha.html

(Danielm86) #9

to wtedy będzie to przetępstwo

(JarekMk) #10

Jeżeli kupie w sklepie wersje OEM ?

(Danielm86) #11

Wersję OEm dostaje się do nagrywarki i może być używana tylko na tym komputerze z tą nagrywarką. Nie można kupić wesji OEM

(JarekMk) #12

No co TY wygadujesz... :roll:

http://sklep.gral.pl/preview/rozniprodu ... p?wywol=lm

=================================

Jak nagrać obraz ISO w cdburnerxp ?

(Dan667) #13

ja ci powiem ze polecam ci nero ponieważ sam używam i na razie mi nie szfankuje :!: :!: :!:

(Wiesio52) #14

W ostatnim numerze PC Formatu był właśnie test programów do nagrywania, jeżeli wam się to do czegoś przyda, to zamieszam tabele:

1. Nero 7 Reloaded - cena ok. 230 zł

2. Roxio Easy Media Creater Suite 9 - cena ok. 230 zł

3. Ashampoo Burning Studio 6 - cena ok. 90 zł(niedawno pełna wersja była w KŚ w wydaniu z płytą)

4. Alcohol 120% - cena ok. 110 zł

5. GameJack 5 - cena ok. 100 zł

6. CDBurnerXP Pro 3 - cena darmowy

7. Burn4Free 2.6 - cena darmowy

8. DeepBurner - cena darmowy

Myślę, że w tym zestawieniu zabrakło świetnego programiku Burnatonce, ale czytając opis był to test jedynie pakietów do nagrywania płyt. :wink:

(aju) #15

Sam używam i bardzo polecam. A jeśli był w KŚ to prawie za free - warto zamówić numer archiwalny :slight_smile:

(Amnerox) #16

Uzywam Nero od lat. W tym czasie testowałem również inny soft, ale nic nie wyparło Nero z mojego PC.

Zdecydowanie punkt dla Nero.