Wybór aplikacji do nagrywania dysków CD / DVD - 2 kandydaci

Mam teraz Nero demo w wersji Express i czuje żę wolniej mi nagrywa płyty od pełnej wersji.

Przed chwilą zainstalowałem program CD Burner XP Pro

Pamiętam jeszcze jak CD Burner XP Pro dopiero się pojawił… Byłam na początku zachwycona dopóki nie zaczęły się problemy typu: nie mogłam odtworzyć płyty na innym komputerze… proces nagrywania dochodził do około 90 % i się zatrzymywał itd… Nie wiem czy mogłabym zaufać mu ponownie :slight_smile:

Oczywiście że o niebo funkcjonalniejszy jest CD Burner

Zainteresuj się i tym:

DeepBurner 1.8.0.224

(Jest w wersji PL)

szakal175

Użytkuję zarówno Nero, jak i polecony przez fiesta DeepBurner , który ma coś, czego nie ma Nero

Pozdrawiam

Nero też ma overburning… Ale nie dostałem go z nagrywarką… Dlatego zastanawiam się czy go kupić czy zainstalować jakiś darmowy…

Już sprawdzam :slight_smile:

Złączono Posta : 31.12.2006 (Nie) 11:50

Pierwsze wrażenie trochę szpetny interface… :confused:

Złączono Posta : 31.12.2006 (Nie) 11:56

Da się ustawić w CDBurner tak aby pokazywał ile zostało wolnego miejsca jeszcze przy nagrywaniu dvd?

głos na Nero

Osobiście wypalam na Nero v7.5.7.0 (pełna versja).

polecam zero strat na płytach( płyty Verbatim DVD).

pozdawiam

jeśli wybierać pomiędzy Nero 6.6 a CDBurnerXp to Nero

a jeśli pomiędzy Nero 7.5 a CdBurnerXp to tylko CdBurnerXp

Tylko pozazdrościć… Mnie nie stać na takie rarytasy…

Może uda mi się gdzieś tanio dostać wersje OEM albo od znajomych odkupić, był bym wielce uradowany :slight_smile:

Aczkolwiek jak na razie muszę przyznać iż owy CDburnerXP zaskakuje mnie bogactwem opcji i prostotą, nie ma głupich pytań interface przejrzysty i funkcjonalny :slight_smile: NO nic myślę że do czasu zaopatrzenia się w Nero pozostanę przy tym programie, a może nawet całkiem :slight_smile:

Jeszcze poczytam o nim troszkę :slight_smile:

A Państwa pozdrawiam i życzę szampańskiej nocy :slight_smile:

Złączono Posta : 31.12.2006 (Nie) 13:44

Ktoś instalował wersję 3.5??

http://www.cdrlab.pl/file_detale_1545_C … Alpha.html

to wtedy będzie to przetępstwo

Jeżeli kupie w sklepie wersje OEM ?

Wersję OEm dostaje się do nagrywarki i może być używana tylko na tym komputerze z tą nagrywarką. Nie można kupić wesji OEM

No co TY wygadujesz… :roll:

http://sklep.gral.pl/preview/rozniprodu … p?wywol=lm

=================================

Jak nagrać obraz ISO w cdburnerxp ?

ja ci powiem ze polecam ci nero ponieważ sam używam i na razie mi nie szfankuje :!: :!: :!:

W ostatnim numerze PC Formatu był właśnie test programów do nagrywania, jeżeli wam się to do czegoś przyda, to zamieszam tabele:

  1. Nero 7 Reloaded - cena ok. 230 zł

  2. Roxio Easy Media Creater Suite 9 - cena ok. 230 zł

  3. Ashampoo Burning Studio 6 - cena ok. 90 zł(niedawno pełna wersja była w KŚ w wydaniu z płytą)

  4. Alcohol 120% - cena ok. 110 zł

  5. GameJack 5 - cena ok. 100 zł

  6. CDBurnerXP Pro 3 - cena darmowy

  7. Burn4Free 2.6 - cena darmowy

  8. DeepBurner - cena darmowy

Myślę, że w tym zestawieniu zabrakło świetnego programiku Burnatonce, ale czytając opis był to test jedynie pakietów do nagrywania płyt. :wink:

Sam używam i bardzo polecam. A jeśli był w KŚ to prawie za free - warto zamówić numer archiwalny :slight_smile:

Uzywam Nero od lat. W tym czasie testowałem również inny soft, ale nic nie wyparło Nero z mojego PC.

Zdecydowanie punkt dla Nero.