Wybór bezprzewodowej myszki do 80 zł

Zależałoby mi na czymś dobrym do ogólnego korzystania i gier. Obecnie mam myszkę logitecha 1000 dpi. Chciałbym żeby myszka miała conajmniej 1000 dpi i była czerwona, długość minimum 10 cm.

Myślałem nad:

logitech m310 ale ma złe opinie

Modecom MC-WM6

Modecom MC-WM4

najbardziej przychylam się ku

A4Tech G9-500F NANO, ale przeraża mnie wybór dpi 800 lub 2000. Jestem przyzwyczajony do 1000 dpi. Czy te parametry to nie będzie za mało lub za dużo? Czy da się w takich myszkach płynnie zmieniać wartość w panelu sterowania czy tyko pomiędzy tymi dwoma wartościami?

Ciekawi mnie jeszcze mysz dla mnie idealna, ale nie znalazłem opinii na necie Czy to uznana marka czy chińczyk?

Chodzi o firmę clone.

http://allegro.pl/6798-bezprzewodowa-my … 94688.html

Jaką myszkę byście doradzali? Pozdrawiam!

Hej,

W sterownikach do tej myszki można zmieniać wartość DPI skokowo, ale w poniższych wartościach: 800, 1000, 1200, 1600 i 2000 DPI - sprawdziłem w dokładnie takiej samej myszce; moja żona z takiej właśnie korzysta.

Zdecydowanie uznana. Tanie rozwiązania mogą posłużyć bardzo krótko - moja Esperanza siadła po miesiącu używania, a A4Tech G7-630 działa już od prawie 2 lat, a nie oszczędzam jej. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

MC-WM4 - korzystam z tej myszki, ale niestety po jakimś roku używania padł scroll, najbardziej objawia się przy przeglądaniu stron, skacze góra dół.

Ogólnie sprzedałem ich mnóstwo i klienci dosyć zadowoleni, tak samo z modelem MC-WM6. Byłem z jednych którzy mieli po prostu pecha.

Pzdr

Ja mam myszkę bezprzewodową firmy IBox-a, szarą za 40zł i jest OK.

Dziękuję za pomoc. I podanie parametrów. Pozdrawiam!