Wybór CMS'a dla prostej strony

Witam, poszukuję CMS dla dość prostej strony (kilka/kilkanaście podstron) z podstawowymi funkcjami jak formularz itp. Plusem była by duża dostępność szablonów lub prostota ich tworzenia/edycji. Możecie coś polecić?

 

Z góry dzięki!

WordPress, jeśli jesteś początkujący i strona ma być rzeczywiście prosta. 

Całkiem początkujący nie jestem - znam podstawy html czy php, ale nie siedziałem w CMS’ach ostatnio (kiedyś na joomli coś robiłem, ale miło nie wspominam :D). Dobrze by było gdyby CMS wspierał wersję dla urządzeń mobilnych.

Wersję dla urządzeń mobilnych wspiera skórka :slight_smile: Trafisz responsywną to będzie taka. A jak nie to sam dorobisz.

 

WP albo joomla. Jeśli robiłeś kiedyś na joomla to wersja 3 zupełnie inna jest niż to co widziałeś.

 

To była joomla 1.2 chyba, czyli dawno temu  :slight_smile:

 

TIL coś o skórkach. Chcę zrobić wersję mobilną, bo dostałem maila od Google, że moja strona nie jest przyjazna dla urządzeń mobilnych (bo ma już kilka lat), co wpłynie na wyniki wyszukiwania w guglach.

Prezes to powiadomienie to jedna rzecz. A teraz powiedz czy dasz radę na joomla odtworzyć strukturę linków jaką masz obecnie? Bo taka zmiana bardziej Ci zaszkodzi niż brak mobilnej wersji. Ja mam stronę na komórki i też mi przyszło takie powiadomienie. A co śmieszniejsze wyprzedza mnie strona, która nie ma wersji mobilnej w ogóle.

 

Na spokojnie ogarnij temat, nie ciśnij na siłę bo więcej z tego szkody niż pożytku będzie.

@zeki,  właśnie tego się boję, słyszałem już o tym, że gwałtowna zmiana całej strony może się skończyć tym że jej pozycję na liście wyszukiwania będzie trzeba budować od nowa :confused:

Obecna strona jest statyczna ( proste podstrony typu: kontakt.html, godziny_otwarcia.html itp.) - jak muszę coś zmienić to edytuję body strony. W wyszukiwaniu paru słów kluczowych jest dość wysoko. Czyli zmiana na CMS’a mogłoby przynieść więcej strat niż korzyści?

 

Możesz powiedzieć coś więcej o tym odtwarzaniu struktury linków?

Musisz zachować linki tak jak są. Albo dać 301 niemniej jednak 100% mocy nigdy nie przejdzie. A jak nie to w CMSie ustawiasz wszystko tak żeby było jak w starej wersji np godziny_otwarcia powinno pozostać w takiej wersji a nie np godziny-otwarcia.