Wybór dekodera pod Nke

Witam!

Wczoraj namówili nas na zmianę platformy cyfrowej z C+ na N z tym, że mamy dwa telewizory, splitter i podziękowaliśmy za Multiroom i teraz pytanie jaki dekoder polecacie?

Czy jeżeli na aukcjach piszą, że do C+, czy TNK, to czy będzie działało na Nce na abonament?

A jaki by to miał być dekoder? No na pewno HD :smiley: Mógłby być i z dyskiem, ale… chyba bardzo drogie są, a budżet tak do 250zł.

Pozdrawiam :wink:

Po pierwsze nka ma parowane dekodery z kartą nic innego ci nie uruchomi dekodera jak tylko karta z którą jest dekoder sparowany.

Po drugie po co ci dekoder z dyskiem ? Odczuwasz niedosyt powtórek filmów i programów w telewizji :lol: czy masz za dużo pieniędzy ?

Nie no jasne, premiery powtarzają co 5 min i faktycznie zakup dekodera z dyskiem jest pozbawiony sensu …

:x

Może i nie ma sensu dekoder z dyskiem, ale jak np leci jakiś serial (co prawda są powtórki, ale się zapomina, czy nie może obejrzeć) to taka funkcja sie przydaje ;). A odnośnie tematu to jednak nici z tego, bo oni parują dekodery z kartami, więc będę musiał dokupić Multiroom, albo zostać przy C+ eh ;p

A wie może ktoś w jakiej cenie jest Multiroom w N? Bo na ich stronie jakoś nie mogę tego znaleźć.

Na stronie Nki wszystko jest, przykład http://n.pl/nsklep/promocje/filmhd

Nke można oglądać na innym dekoderze niż ten, który dają. Poczytaj o module nCam http://n.pl/oferta/dekodery/modul-ncam

Abonów z modułami nie sprzedają, tylko oferta na karte. A karty w module i tak nie podzielisz.

Przepraszam ale o jakie premiery ci chodzi bo nie za bardzo trybie :lol: może o takie które miały swoją premierę co najmniej 7 lat temu czy o takie które były puszczane tydzień wcześniej na innym kanale ?

premierę to sobie można oglądnąć ale w internecie a nie na naszych kanałach cyfrowych . No chyba że to jest premiera nowych odcinków M JAK MIŁOŚĆ albo PLEBANI !

Ligę Mistrzów, Wimbledon, Euro również …

Nie wnikaj po co komu HDD w dekoderze, bo to tylko i wyłącznie sprawa jego preferencji.

To że ciebie nie interesuje np Plebania, to nie znaczy że i innych nie.

No dobra wczoraj podpisana umowa została zmieniona i jest już usługa Multiroom :slight_smile: A teraz pytanie z innej beczki :smiley: Lubie sobie pokombinować i nBox HDTV ma z tyłu USB by podłączyć HDD i nagrywać filmy, ale czy wie ktoś co się dzieje, gdy to się połączy z komputerem? Niewiem czy zrobić kabel USB-USB i sprawdzić, czy to nie strata czasu ;p

Nie, potrzebujesz dysku zewnętrznego o pojemności conajmniej 80GB

Wiem o tym, bo podłączyłem pendrive i właśnie wyskoczył podobny komunikat :wink:

no jak to po co. Ja mam Nkę i robię tak:

aktywowany mam HBO, nagrywam, oglądam kiedy chce. VOD domowe funkcjonuje jak ta lala.

A to USB to nie jest usb serwisowe? Bo mam takie wrażenie że normalnie nie funkcjonuje. Nigdy się w sumie nad tym nie zastanawiałem.