Wybór dobrego dla mnie Monitora

a jest różnica między tymi urządzeniami od ciebie a innymi Tymi które mają napis 4K albo inne Bajery to coś zmienia czy nie :slight_smile: właśnie nie wiem Gom1 mam PS5 ale nie wiem czy to urządzenie zadziała jak podepnę PS5 kablem do tej skrzyneczki a potem skrzyneczkę do monitora oj nie wiem nie wiem :frowning: Gom1 a takie coś też się nada będzie pasować Powiedz muszę dokupić dodatkowe 3 kable HDMI jeden dla Monitora drugi dla konsoli 3 dla tego Urządzenia



Który z tych Gom1 jest lepszym wyborem do kupienia i czy będą potrzebne dodatkowe Kable HDMI

Nie wiem, nie zgłębiałem tematu. Sam zdecyduj.

No dobrze Jestem Graczem więc Takie osoby Powinny. się kierować Monitorem z Jaką Matrycą. która była by najlepsza do gier jak i oglądania czegoś z internetu filmów zdjęć Grania na Konsoli dodam mam typ nad którym się zastanawiam ale nie wiem który z tych monitorów będzie lepszy do zakupu


Ten G-Master Kusi ale Podobno Występuje w nim smużenie którego nie da się usunąć :frowning: i Matrycę VA Gorszą od IPS i TN więc tak z obrazem barwami kolorami ostrością jakością obrazu będzie słabo chyba