Wybór dobrego dla mnie Monitora

Witam. Potrzebuję jakiejś Propozycji Monitora aby był Tani Miał dwa wejścia HDMI i posiadał wbudowane głośniki dodatkowo żeby miał więcej cali niż 23/24 jeśli cena pozwoli i będzie rozsądna bo za monitor 4K bym musiał przepłacić sporo kasy… ponieważ chciałbym do niego podłączyć dwa kable Hdmi jeden od konsoli a drugi od systemu aby się przełączać między nimi zależnie od zapotrzebowania Macie jakieś propozycje… warte polecenia godne uwagi…

Według Mnie, Dobry Monitor Dużo Kosztuje Dlatego Polecam Kupowanie Sprzętu Używanego. Tutaj Proponuję DELL P2415Q + Głośnik DELL AC511. Można Znaleźć Za Ok 1200-1300 Zł :wink:

a jak się sprawa tych modeli ma do tego jak bym chciał podpiąć sobie Kabel od konsoli do niego i kabel od karty graficznej też obydwa HDMI do tych monitorów aby przełączać się Source źródło raz odpalam Windowsa a raz odpalam sobie konsolę i mam i ten obraz i ten kiedy chcę no i głośniki :slight_smile: ponieważ taki 4K Jest drogi bardzo

Zatwierdzam, ze względu na to że monitor ma ochronę oczu, tj redukcję migotania (Flicker free). :sunglasses:

A pozwoli mi Ten Monitor podpiąć do niego 2 Kable które będą szły od Grafiki i od Konsoli PS4/PS5 i bezpośrednio wsadzić te dwa kable do tego monitora i :slight_smile: zmieniać Source źródło pomiędzy Konsolą a Windowsem i czy ma głośniki :slight_smile: wbudowane :slight_smile:

Hmm, rozumiem, że chodzi o to, aby dźwięk do głośników monitora dostarczać przez HDMI?

4k na 24 calach? Max to 2k, a z najtańszych masz tutaj kandydata. IPS 75 hertzów, głośniczki i dwa wyjścia. Sprawdź zresztą sam dokładniej.
Acer V247YUbmiipx (UM.QV7EE.010) w Morele.net

Panowie Chodzi o to.aby mieć Taki Monitor który ma z tyłu wejścia 2xHDMI i tam będę miał szansę podpiąć Dwa kable jeden bezpośrednio z budy PC od karty graficznej a drugi podłączyć Kabel Hdmi od Konsoli ps4/ps5 i jeśli była by taka możliwość włączyć sobie raz albo Windowsa mój pulpit system albo innym razem. włączyć Gry na konsoli na tym monitorze. w aktualnym Monitorze który ma Tylko Jedno wejście HDMI i jedno VGA nie mam takiej opcji… i zastanawiam się czy mam Kupić Drugi Monitor jeśli mam już jeden
Mój Monitor Aktualny
Samsung S24F354FHUX
Przekątna ekranu 23,5
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (FullHD)
Format obrazu 16:9
Częstotliwość odświeżania ekranu 60 Hz

Acer ma, czy tak trudno popatrzec na specyfikacje… :wink:

DELL P2415Q ma wiele wejść video, ale tylko jedno HDMI. To nie jest problem, bo można użyć przejściówki albo odpowiedniego kabla. Nie ma wbudowanych głośników, ale to nie jest problem, bo można go rozbudować o soundbar AC511. Ten Dell ma także wyjście AUDIO, co prawdopodonie umożliwia przesyłanie dzwięku do soundbara przez połączenia kablami video (hdmi, dp).

Do zalet dodam regulowaną wysokość. W klasie budżetowej to się nie zdarza.

Ten też ma Flicker Free.:+1:

Ten Dell Dobry ale Drogi dodatkowo Jego minus jest taki że ma tylko Jedno HDMI a mi zależy na dwóch bo potrzebuję mieć i mój system dostępny i Obraz z Konsoli na jednym Monitorze bo bym mógł łatwo sobie podpinać kabelki do monitora od konsolki i PC więc :frowning: ten dell odpada bo mam głośniki a wolałbym taki który już ma głośniki a te głośniki które mam wywaliłbym

Kupujesz kabel HDMI - DisplayPort i po problemie. Swoją drogą, zamiast 4K możesz kupić tańszy: Dell U2415b 1920x1200px (ma dwa HDMI i też ma AUX).

A co sądzicie o tym


tylko czy 23,8 czy 27-dopłata 290.zł ???

Ten ACER nie jest 4k tylko FHD.

No i ten tez ma “Redukcja migotania (Flicker free)”, miło widzieć że ta technologia jest już w tak niskiej cenie. Jeżeli idzie o inne parametry monitora to niech wypowiedzą się przedmówcy, bo znam się średnio.

Samsung S24F354FHUX-Obecny Monitor
Chyba że jest inne wyjście nie kupować 2 Monitora jeśli już jeden mam tylko… problem w tym Samsungu moim jest taki że ma Jedno Wejście z tyłu HDMI i jedno VGA a jak mówiłem wam karta graficzna ma dwa sloty HDMI
więc nie mam pojęcia jak mógłbym sobie podpiąć do tego obecnego Monitora dwa kable hdmi i mieć Obraz z karty Systemu mojego pulpitu i podpiąć jednocześnie konsolę abym też mógł jej używać nie wiem :frowning: i zmieniać Sobie Opcją Source-źródło Konsola-gry Pulpit-praca Karty Graficznej obsługującej rozdzielczość 4K Nie mam więc taki monitor 4K będzie błędem :slight_smile:

Kup sobie coś takiego i temat zamknięty:

https://allegro.pl/oferta/switch-hdmi-2x1-rozdzielacz-splitter-4kx2k-full-hd-9550874367

Gom1 a powiedz mi czy ten link co mi podałeś czy to urządzenie będzie działało z tym monitorem którego model ci podaję i pozwoli mi to podpiąć jednym kablem HDMI Konsolę do tego urządzenia a Drugim Kablem HDMI Kabel od karty Graficznej i kabel w tym urządzeniu podpinam pod monitor HDMI i wtedy mogę zmieniać sobie i włączy mi się albo konsola albo mój Windows pulpit kiedy będę chciał używając Przycisku Source na monitorze wybór źródła Tak ???
Samsung S24F354FHUX-Obecny Monitor

Tak.

Przy czym sprawdź wcześniej czy konsola działa podpięta do monitora.