Wybór dobrej karty graficznej

Witam!

Mam pewien mały problemik. Otóż składam komputer i nie wiem jaką kartę graficzną wybrać. Waham się między:

  1. GeForce 9600 GT

  2. GeForce 9800 GT

  3. GeForce GTS 250

(Podałem 9600 i 9800 dlatego, że nie wiem czy się opłaca wydać więcej kasy na 9800)

I jeszcze jedno pytanko, czy te karty będą dobrze się sprawdzać z firmy Galaxy/

Oczywiście jestem otwarty na inne sugestie z waszej strony do ok. 400 zł. :smiley:

Wydajność standardowa 9600 GT to 19.2 (wersja 59 Watt) - 20.8 (wersja 96 Watt) miliarda tekstur na sekundę, a 9800 GT to 33.6… 250 GTS zaskakuje wszystkich i ma… 47.2 miliarda !

Przez to, że to właściwie ten sam układ to właśnie te liczby mają znaczenie… Jak również zastosowana pamięć na karcie oraz szerokość interfejsu pamięci…

Nawiązując do tematu “Wybór dobrej karty graficznej” - to nie są zbyt dobre karty na teraz :slight_smile:

A już podwójnie nie, jak masz do wydania 400zł - dostaniesz znacznie lepsze za te cenę.

Pisząc “Wybór dobrej karty graficznej” miałem na myśli dobrej do grania w najnowsze tytuły, niekoniecznie w maksymalnych detalach.

Kisielek a Ty jaką kartę do tej ceny byś polecił?

GTS 250 zdecydowanie najlepsza, opłaca się dać za nią te 400 zł, ew mogę polecić Radka HD 4770

Pozdro

GTX 250 jest z nich najlepszy,radek hd 4770 jest dobrą kartą,ale jest gorsza od tego GF,polecam hd 4850 od Gainwarda pod ddr5,albo zwykłego HD 4850,nie ma między kartami różnicy,a ten geforce to stara technologia odgrzewany kotlet

Czytając wasze opinie chyba wybiorę GTS 250, ale niech mi ktoś poleci z jakiej firmy? Czy EVGA to dobra firma?

Bierz dowolnej firmy byle tanio

karty różnią się jedynie układem chłodzenia ,no niektóre są podkręcone

Bierz to http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=15387

nie wiem czy dostaniesz coś lepszego za niecałe 4 stówki

Ryglicki1, ale jak już wcześniej napisałem biorę GTS 250. Co prawda kosztuję w granicach 470zł ale wole trochę zaoszczędzić np. na zasilaczu niż na grafice.

Polecam Galaxy, albo XFX