Wybor dodtwarzacza DVD

(Chelsea92) #1

Witam tak jak w temacie poszukuje odtwarzacza DVD koniecznie z portem USB.Cena jaka mogę wydać to 200 ZL. Poszukałem na własna rękę i znalazłem takie modele:

Wiwa Bellwood 228 USB

Manta DVD 069 Emperor Manta DVD 069 Emperor

Ferguson D-990 HX

MANTA DVD-057 LORD 2

SONY DVP-NS328

Który z tych modeli będzie najlepszy ewentualnie ktoś może doradzić coś lepszego?

(neo10) #2

Wiwa kiedyś była ok gdyż byłą pionierem i w zasadzie pierwszym odtwarzaczem divx który był coś wart.. obecnie ich rozwój się zatrzymał parę lat temu i jest to wywalanie pieniędzy w błoto choćby brak usb 2.0 = cięcie 2/3 filmów w divix

Manta gorzej wypada niż wiwa i mówię o każdej mancie... znam ludzi ze sklepów średnio 2/3 wraca w niedalekiej przyszłości od kupna do serwisu ;D no ale manta to manta ta marka powinna odstraszać...

Sony.. tutaj niby firmowy sprzęt ale taki = zawsze jakieś ograniczenia plus z opisu nie wynika aby posiadało ono usb 2.0 :frowning:

Ferguson D-990 HX jego określe jako najlepszy sprzęt do ok 400zł (gdzie już bardziej opłąca się Ferguson Ariva 150 odtwarzający mkv) :wink: Posiada dokładnie wszystko czego potrzeba plus markowe części w środku :slight_smile:

Główne atuty:

-port usb 2.0 czyli każdy dostępny film divx xvid bez najmniejszego problemu działa np z pendriva

-ładne proste menu

-czyta wszystkie napisy txt bez problemu plus ustawienie wielkości koloru itp...

-dużo opcji konfiguracyjnych jest nawet możliwość przesuwania napisów gdy nie pasują :wink:

-bardzo dobry cichy napęd nie wiem jaki w d-990 w d-880 mam samsunga od ponad 2 lat zero problemu codziennie przez ten czas ok 2-3 filmy

-hdmi itp

ogólnie bez zastanowienia bierz fergusona :slight_smile:

strona producenta:

http://www.ferguson-digital.eu/pl/odtwa ... 90-hx.html

w dziale interferjs użytkownika zobaczysz filmy obrazujące wygląd menu itp

(Chelsea92) #3

Dzięki za szybko odpowiedz ale mam jeszcze jedno pytanie. Tego Fergusona mogę kopic nowego oczywiście ale mam możliwość zakupu któregoś 3 używanych modeli Pioneera dv-420‎ dv-430‎ dv-410‎.Za cene 150 do 200 zl w zależności od modeli. Wiec moje czy warto bawić się w używane modele Pioneera czy lepiej nowego Fergusona kupić.

(Konradpastuszka) #4

Ja mam dvd pioneer dv-393 już z 6 lat -sprzęt godny polecenia.

Kup ten - http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-dvd/ ... rom=okazje

(Chelsea92) #5

Jestem wstanie dołożyć pieniądze do tego Pioneera.Tylko pytanie czy warto dokładać 80 ZL do bo taka różnica w cenie miedzy Fergusonem.Wiec co doradzacie Ferguson D-990 HX(175 ZL) czy Pioneer DV-420V-K(260 ZL)?Jaka jest po miedzy nimi różnica lepsza jakoś obrazu czy tylko za firmę place?