Wybór dostawcy internetu

Może  ktoś  już  przerabiał w  ostanim czasie  taki temat i może  odzielić się  doświadczeniami 

Potrzeba  mi dostępu do internetu dla  osboby która  nie  może podpisać żadnej stałej umowy abonenckiej - jest to osoba  która  może  przebywać w  Polsce  rok a  może się  okazać że wyjedzie  po 3 miesiącach.

Internet powinien być:

 stabilny,

 szybki  

z  pakietem pozwalającym na typowe  korzystanie z  dobrodziejstw  sieci 

nie zabijający ceną 

Trafiłem na  coś  takiego w Play o nazwe  “Miesiąc bez limitu GB” w cenie 49zł - ktoś  ma  może doświadczenia  jakieś  z  tą  usługa ?

 

Witam, ja mam inna propozycję niech ta osoba kupi sobie mobilny router i włoży do niej kartę z vergin mobile mają niskie ceny za neta … - bez umowy.

Szczerze załatw sobie modem i zainwestuj w startery i przetestuj wszystkie sieci pod względem zasięgu w domu  i po za nim no i sprawdzisz sobie szybkosc . Usługodawcy duzo piszą i reklamują ale rzeczywistosc jest o wiele okrutniejsza w duzych miastach sieci działają poprawnie ale po za nimi to juz wielka nie wiadoma .Mozna na ten temat pisac naprawdę duzo i będzie wiele róznych odpowiedzi . 

 

Witam.Możesz kupić kartę w Play rok ważności kona.Za 9 złotych masz 2 GB internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca.Po ponownym doładowaniu dostajesz 1 GB gratis.Gdyby było mało  to za 20 złotych masz 6 GB a przy następnym doładowaniu dostajesz też 1 GB gratis. Aero 2 też ma ciekawą ofertę.Wszystko zależy jak dużo giga ci potrzeba.

Kupujesz jakiś starter Orange, rejestrujesz (niestety), zmieniasz taryfę na Orange Free Na Kartę, za chyba 3 zł włączasz usługę Konto Ważne Rok i doładowujesz koniecznie elektronicznie (nie zdrapką) za 25 zł. Za to wszystko masz 10 GB z haczykiem i 25 zł na koncie.

Pozdrawiam