Wybór drukareczki

Siemanko, przymierzam się do kupna nowej drukarki ponieważ mój Lexmark Z11 umarł śmiercią naturalną. Ma na oku drukareczka ma mi służyć drukowania zdjęć (nie za często) i do ogólnie pracy szkolnej, drukowanie róznego rodzaju prac… Jak myslicie czy ta bedzie, dobra, bo według mnie tak. Acha i jeszcze jedno ile kosztują wymienne kasetki z kolorami do niej??

Drukareczka pierwsza klasa, palce lizać :!: :!: :!:

Chłopie bierz i się nie zastanawiaj :smiley:

Ja mam IP2000 i jestem full zadowolony :wink:

Tylko zastanów się nad miejscem zakupu :wink:

np. w CentrumDruku jest ona za 449 (komputronik 476), w tym masz przesyłkę za friko (ubezpieczony kurier :lol:)

http://www.centrumdruku.com.pl/drukarki … idogolna=3

Złączono Posta : 20.09.2005 (Wto) 22:05

A kasetki są do niej tanie… nawet bardzo. Zależy jeszcze czy oryginały czy nie… Ja np. do IP2000 mam na allegro tusze za około 3-5 zł :lol: Tu powinno być niewiele drożej, tym bardziej, że masz 4 osobne zbiorniki.

No w CD oryginały są za niespełna 40 zeta.

Witam

Pięć !!

Aha w IP 3000 jest tylko port USB, a w IP 4000 dodatkowo jest jeszcze port LPT co może się przydać jak już nie masz wolnych portów USB.

drukareczka super! mamy taką w szkolnej pracowni komputerowej i sprawdza sie wyśmienicie

W piątek kupiłem IP3000, jestem bardzo zadowolony. Zdjęcia na papierze foto wychodzą jak z fotolabu albo i lepsze. Drukuje bardzo szybko a tusze są już od 4zł na allegro ale tych nie polecam. Oryginalne to cena 40zł a dobrej klasy zamienniki 10-15zł. Jak wydrukowałem pierwsze zdjęcie na dołączonym papierze foto oniemiałem :shock: Nie spodziewałem się aż tak dobrej jakości. Różnice między IP3000 i IP4000 to jedynie inna obudowa i 2str/min więcej na korzyść IP4000 :stuck_out_tongue:

Acha i mam jeszce ledno pytanie, czy ona ma możliwosc drukowania na płyty cd??

Tak, ma specjalną szufladkę na którą kładzie się płyte. Jak chcesz to podeśle ci fotki