Wybór drukarki

Witam,

zanoszę się z kupnem drukarki, oczywiście chciałbym aby była tania w eksploatacji. Myślałem też nad funkcją drukowania na płytach, wiem że niektóre serie canona, a dokładniej z tych nowszych pixma 4500 ma taką fukncję. Czy w ogóle opłca się to? ew, co możecie polecić?

dziękuję i pozdrawiam.

Posłuchaj jeśli chcesz coś z tanich eksploatacji to polecam coś z Brothera…

Uwierz, posiadam takową drukarkę i jest świetna.

Brother jest tani w eksploatacji :smiley:

Ja również polecam

rozumiem że to laserówki ;> hm, a wypowie się ktoś na temat fukncji CD/DVD LabelPrint w canonach?

dziękuję i pozdrawiam.

paracik , jaki konkretnie model tej drukarki posiadasz i czemu uważasz, że jest taka świetna ??

Ja polecam HP są niezawodne i tanie w eksploatowaniu. Bierz HP. Ja posiadam już dwa lata HP i chodzi jak nowa.

Ja polecam Epson Stylus DX7450. Naboje oryginalne za 15zł podróby za 10zł.

@Plik

O ile się nie mylę, jest to technologia umożliwiająca drukowanie na płycie (oczywiście musi być to specjalna płyta, tak jak do Lightscribe). Wkłada się ją do specjalnego plastiku w drukarce i wrzuca jaki obraz ma się znaleźć na płycie. Pełen kolor (a nie odcienie np złotego jak w LS). Mam parę płyt właśnie z takimi etykietami, bardzo ładnie wyglądają, ale problem większy z płytami i ich ceną.

no nie przesadzajmy, są pare groszy droższe od zwykłych, a do LS nie ma porównania :wink: a może ktoś ma właśnie pixme 4500?

A jakiego HP polecasz?

pozdrawiam.