Wybór drukarki

Witam!

Kieruje się do was z prośbą o polecenie jakieś porządnej drukarki. Nic konkretnego, szczerze powiem że nie mam pojęcia na co najbardziej bym się pisał. Patrząc na allegro, zauważyłem że całkiem porządnie wyglądające można znaleźć od 100 do 200 złotych. Nie chodzi o jakiś super sprzęt, chodzi o zwykłą drukarkę działającą szybko bez zarzutu oraz tanią w eksploatacji.

Szukaj czegoś z atramentówek ja polecam szukać czegoś z lexmarka,mam drukarki tej firmy od zawsze i nie zawodzą,musisz szukać takiej w której da się napełnić pojemnik z tuszem,tuszem :slight_smile:

Witaj Ja ostatnio spędziłem trochę czasu na wyszukaniu drukarki. Cel 1 :tania eksploatacja. 2 cena urządzenia. Wybór padł na urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W. Mam go od kilku dni, zobaczymy jak będzie w rzeczywistości. Opinie w necie BARDZO DOBRE. Oczywiście sprzęt służy mi do domu.

Pozdrawiam . M.

Ogólnie z drukarkami w dzisiejszych czasach to jest tak, że im mniej zapłacisz za drukarkę tym więcej będziesz płacił za tusze. Ja również polecam coś z Brothera. Osobiście posiadam model DCP-J125. Nie mam żadnych żadnych zastrzeżeń do niej. Drukarki Brothera są tanie w eksploatacji. Ja za swoją w lipcu poprzedniego roku zapłaciłem prawie 350zł, ale mogę z ręką na sercu powiedzieć, że ta kwota mi się już zwróciła bo tusze mam do niej po 2,5zł (oczywiście zamiennik).

Pozdrawiam.

Jeśli drukarka ma być tak do około 200 zł i do tego ma być tania w eksploatacji to moim zdaniem bierz tylko Brothera. Mój brat ma w firmie drukarkę Brother DCP-J125 do bardzo częstych wydruków roboczych i pracuje ona znakomicie, a koszt tuszy to dokładnie tak jak AlphaOmega666 pisał po około 2,5 do 3 zł za sztukę. Taniej nie znajdziesz.

Być może zdecyduje się na poleconą drukarkę DCP-J125, gdzie mogę kupić te zamienniki?

Czekam również na inne sugestie!

@edit

i czy to by się nadawało?

http://allegro.pl/nowosc-drukarka-3-w1- … 51557.html

Zależy mi na wifi.

Raczej tylko na Allegro i lepiej kupować w zestawie po kilkadziesiąt sztuk - po prostu wychodzi o wiele taniej.

Tusze zamienniki - drukarka DCP-J125