Wybór dyktafony (MP3 Player)

Witam.

Chodzi mi głównie o dyktafon. Może on być w MP3 Playerze. Co lepiej wybrać, osobny dyktafon czy takie coś kilka w jednym: dyktafon, radio, mp3, itp.? Jaka jest jakoś nagrania w takim MP3 Playerze? Czy głoś jest ładny, wyraźny? Może ktoś coś polecić?

Z praktyki wiem, że z tymi w MP3 bywa różnie, rzekłbym nawet- przeważnie słabo. Nie piszesz do czego potrzebujesz ten dyktafon, ale jeśli chodzi, ci o coś do nagrywania notatek głosowych i wykładów, to polecam Dyktafon THOMSON DK300 sam kiedyś korzystałem. Kupiłem na allegro za coś koło 150 zł. Dostajesz jeszcze mikrofon zewnętrzny, żeby dyktafon schować w torbie i dyskretnie go sobie wyprowadzić, oraz etui. Po podłączeniu do komputera przez kabelek usb działa jak pendrive.

http://cokupic.pl/opinie/Thomson-DK-300 … a0d536ef10

Właśnie potrzebuję do nagrywania notatek głosowych i wykładów aby jakoś takiego nagrania była jak najlepsza. Interesuje mnie coś do 250 zł max.

To lepiej takiego MP3 Playera z dyktafonem nie kupować tak? Jaka jest jakoś takiego nagrania z Twojego doświadczenia?

EDIT

Jaki jest max czas nagrania na najwyższej jakości? - OK, przeczytałem linka.

Dużo zależy od tego jak głośno jest na sali, ja na studiach przeważnie siedziałem w środkowych rzędach i przy normalnej dyscyplinie jakoś była w 100% wystarczająca.