Wybór dysku - SSD czy Hybryda?

Witam. Mam pytanie ponieważ waham się co do wyboru dysku do laptopa. Jutro przyjdzie mi lenovo y50-70 z hybrydą 1TB+8GB SSD,a ze starego laptopa mam dysk crucial mx100 128gb. I pytanie brzmi: czy zostawiać tamten dysk w nowym laptopie i sprzedać ten, czy zrobić odwrotnie ? Bo generalnie jestem bardzo zadowolony z pracy na SSD tyle, że 128gb jest to dla mnie mało. I dylemat jest prosty: prędkość czy miejsce na dane. Proszę o opinie. Dzięki!

Pozostaje Ci opcja przerobienia dysku hybrydowego na zewnętrzny, aby służył na magazynowanie danych. W ten sposób będziesz mieć szybkość SSD i możliwość trzymania większej ilości rzeczy. Co prawda, nie jest to jakieś mega wygodne, ale wydaje mi się najrozsądniejszą opcją.

Ja też doradził bym Ci pozostawienie SSD w laptopie a jako bank danych zew. 1TB na dane tak jak wyżej kolega wspomniał.

Pozdro

Laptopa używam na podkładce chłodzącej zawsze a w niej jest sporo miejsca i myślałem żeby tam zainstalować w środku kieszeń na dysk i faktycznie ten 1tb przełożyć jako zewnętrzny …