Wybór fona - N73 czy N80?

Witam

Chciałbym się was spytać, który tel. jest lepszy ??

Mam mały dylemat, który wybrać.

Z góry THX

A czego potrzebujesz?

N73 ogólnie ok

N80 słaby aparat, fatalna bateria, ale posiada WIFI.

Ja jednak wole E65.

A co ma takiego fajnego ten E65 ??

A telefonu potrzebuje do dzwonienia, słuchania muzyki i grania xD

Ma WiFi,16mln kolorów,aparat 2mpx,jest świetnie wykonany i dość szybki.Ogólnie bardzo fajny telefon,choć moja przygoda z nim trwała któtko ze względu na slider…nie mogłem go “przełknąć” i zamieniłem na N73.

A co do wyboru to n73 zdecydowanie.

Ja właśnie przymierzam się do kupna N73 dla mnie to telefon super w cenie do 1000zł mi sie zdaje ze lepszego (bynajmniej na moje wymagania) nie znajdę ;D

Na razie jak widzę to cena z lekka wzrosła mam już kasę na tego fona, ale nie chce przepłacić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Oczywiście że N80

damian1995

bo?

większy wyświetlacz, WiFi, no i tyle :slight_smile:

ale i tak ja bym wybrał N73 :slight_smile: wygodniejsza klawiatura (C, ołówek i menu jest za wysoko i ciężko kliknąć :stuck_out_tongue: a w N73 jest wszystko blisko siebie :slight_smile: i wygodniej by się grało/pisało sms na n73 )

n80 ma 2,1 cala a N73 ma 2,4…

ale n80 ma większą rozdzielczość…

N73 jak nie będziesz korzystać z WiFi

Też się nad tym zastanawiam :stuck_out_tongue: bo ja wykorzystuje telefon w 100% więc nie wiem co lepsze :stuck_out_tongue: Jak dla mnie to chyba N80 :stuck_out_tongue: lepsza rozdzielczość i podoba mi się te wysuwane klawisze

ja ci polecam n73 :slight_smile: jest taki bardziej… młodzieżowy :smiley:

Z tego co śledzę wątki na innych forach to N80 jest krytykowana właśnie z powodu slidera(jak każda nokia, prócz E65). Więc lepiej wybrać n73.

Co to slider ? obudowa czy co ? :stuck_out_tongue:

Bierz N80… Ja sam go uzytkuje i wg mnie jest bardzo dobry… aczkolwiek N73 tez fajny phon duzy ale N80 lepszy:p i Wi-Fi ma N80 z ktorego jak zapewne mysle bedziesz korzystał (nawet dla szpanu albo ogolnie sam dla siebie)

Jak nie bywasz w zasięgu sieci wi-fi to nie ma sensu się pchać w n80.

Slider to mechanizm rozsuwający, czyli to że klawisze mogą być “schowane”.