Wybór Gamepada


(adamok) #1

Chciałbym sobie kupić takiego oto pada: http://allegro.pl/usb-dual-shock-2-joy- ... 00276.html Czy będzie to dobry wybór z tych tańszych? Bo kiedyś kupiłem podobnego tylko z odpinanym kabelkiem i był krótko mówiąc niedokończony tzw. analogi ocierały itp.


(Spectatorx) #2

Urzekła mnie jego historia. I te podkreślanie na każdym kroku “najwyższa jakość”. Sam pad to jakiś szajs, przynajmniej na to wygląda.

Inną też sprawą jest zgodność z różnymi grami, ostatnio niestety jest tak, że większość gier najlepiej współpracuje z xboxowym który swoje kosztuje, a pozostałe gamepady albo wogóle są niewykrywane albo słabo działają.


(Kozza) #3

http://allegro.pl/oryginalny-przewodowy … 64823.html

Nie wyobrażam sobie gry na czymś innym - analogi to w ogóle inna historia. A jeśli kupować jakiś szmelc to bierz szmelc od manty albo Tracera. Miałem lata temu MM807 i dobrze się grało - jak na tamte czasy a pad kosztował koło 60 zł :slight_smile:


(Frankfurterium) #4

Coś za taką cenę nie ma prawa prezentować nawet jako-takiej jakości. Stawiam na badziewny plastik i latające guziki.

Ale z wykrywaniem padów nie jest tak źle. Istnieją maleńkie programiki, które sprawiają, że pad jest wykrywany jako XPudłowy albo dowolny inny.


(Łukash) #5

Frankfurterium , podaj nazwy sprawdzonych progamów , z tego co wiem to nie ma szału, zależy jaki kontorler i jaki program i jaka gra ,tak czy siak zazwyczaj coś nie działa jak należy. No i takie rozwiązanie ma jedną bardzo dużą wade :smiley: - nie da rady emulować pada trzymanego w rękach :smiley: . Pady do xklocka 360 są jednymi z najlepszych (dla mnie najlepsze) , są dobrze wykonane ,wywarzone ,elegancko leżą w dłoniach i są trwałe, także używkę można brać śmiało.


(Deliverius) #6

http://allegro.pl/game-pad-et-2129-trop … 87582.html

Posiadam tego joypada od 2005/2006 r. do dziś i działa w 100%.

Polecam do Tekken, FIFA, PES w nic innego nie grałem na tym joypadzie.