Wybór głośników 2.0 - potrzebna pomoc

Witam. Dziewczyna ma za 2 tygodnie urodziny, z tego co wiem i słyszałem, jej obecne 5 letnie głośniki już strasznie harczą. Potrzebuję dobrego zestawu do muzyki, więc w grę wchodzi tylko i wyłącznie drewno , nie chcę żadnych plastików creativa :wink: i głośniki mają być 2.0. Jeśli ktoś się dostosuje do moich wymagań i nie będzie proponował czegoś innego, to bardzo mnie to będzie cieszyć. W grę wchodzą głównie firmy takie jak Genius, Microlab, Modecom. Jeśli macie jakieś modele tych firm to piszcie. Cena tak do 170-190zł. Podałem pierwsze lepsze linki z komputronika. Zastanawiałem się nad:

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … 1200A.html

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … _Wood.html

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … b_B73.html

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … _HF24.html

Nie słyszałem żadnego zestawu, ale osobiście posiadam Microlab’y SOLO6C. Polecam ci je, mimo że wykraczają zbytnio ponad twój budżet.

Myślę, że te zestawy co podałeś będą jako-tako grały, choć za tę cenę mogą być niespodzianki. Głośniki kupuje się na dłuższy czas i myślę, że warto dołożyć jeszcze 100-150zł, przynajmniej do SOLO4C.

Zwróć też uwagę na wielkość pokoju, w którym będą stały i możliwości ich rozstawienia.

Jak dziewczyna lubi słuchać muzyki (takiej, która nie wymaga mocnego i bardzo głębokiego basu), to zestaw 2.0 będzie rzeczywiście najlepszym wyborem.

Zamówiłem MICROLAB SOLO4C za 303zł, mam nadzieję że to dobry wybór. pozdrawiam

Dobrze, że jednak dołożyłeś. :wink:

Jak dostaniesz, to napisz parę słów o nich.