Wybór głośników 5.1

Witam,

Na początek dodam, iż wiem że są takie tematy ale mnie chodzi o konkretne głośniki ;]

Chcę sobie kupić głośniki 5.1 natomiast mam problem odnośnie tego, które wybrać. Jeśli bym miał wydać małą kwotę to myślałem o Logitech x530. Natomiast myśląc już o konkretnym sprzęcie wybrałem Creative Gigaworks Progamer G500. Główne ich przeznaczenie to mają być gry ale również muzyka. Czy Logitech jest coś wart, czy lepiej dać więcej i mieć Creative’a? Jestem otwarty na inne propozycje :slight_smile:

Jeśli nie chcesz zbyt dużo wydać gotówki, a oczekujesz przyzwoitego dźwięku weź Logitech X-540.

Ewentualnie możesz zastanowić się jeszcze nad Genius SW-HF 5.1 5100 oraz Genius SW-HF 5.1 6000

Jak chcesz konkretny sprzęt to wybierz Logitech z-5500 http://www.logitech.pl/produkty/glosniki-personal-audio/glosniki-domowe-i-komputerowe/single/z-5500-digital.html

a jeśli chcesz wydać 4 razy mniej to weź Logitech x-540, a nie x-530.

http://www.logitech.pl/produkty/glosniki-personal-audio/glosniki-domowe-i-komputerowe/single/x-540.html

Mam x-530 od dwóch lat i nie mam właściwie na co narzekać. W połączeniu x-fi brzmią bardzo przyjemnie, zwłaszcza basy są baaaardzo miękkie. To tyle mogę polecić jeśli chodzi o głośniki z tej półki cenowej. Miałem wcześniej jeszcze dwa inne zestawy. Jeden Creativa, drugi Logitech. Do Creativa nigdy nie wrócę …

Ze względu na cenę, Logitech Z-5500 odpada ;]

Nie ukrywam że podobają mi się Genius’y :smiley:

Że x-540 zamiast x-530 to rozumiem, natomiast dlaczego nie Creative Gigaworks Progamer G500 ??

Dodane 24.02.2009 (Wt) 23:05

A jeśli mielibyście wybrać między Logitech X-540 a GENIUS SW-HF 5.1 6000 to które byście wzięli ??

Ja gdybym stanał przed takim dylematem to wybrałbym Logitechy bez większego zastanowienia :wink: Znajomy zakupił sobie jakiś czas temu w Vobisie takie właśnie głośniczki i uwierz mi że warto było wydać na nie pieniądze :wink:

Co? :x

Te logitechy przy geniusach to plastikowe pierdziawki…

Bierz geniusy…