Wybór głośników dla gracza

Witam,

Kiedyś przychodzi czas na wymianę starego sprzętu i ten czas przyszedł dla służących mi już z 6/7lat głośników Creative (2.1).

Obecnie przeprowadziłem się do nowego mieszkania i pokój w którym przebywam ma powierzchnię 27m^2.

Poszukuję jakiś dobrych głośników, a jestem zapalonym graczem PC i lubię oglądać filmy (zdarza się oglądnąć z 1-2 dziennie).

Chciałbym żeby głośniki oddawały z gier i filmów wszystkie efekty jakie przygotowały osoby odpowiedzialne za dźwięk.

Przeszukiwałem trochę sieć i zainteresowały mnie modele takie jak:

  • solo7c, solo6c i FC730 od Microlab’a

  • Logitech X-540 od Logitech’a

  • SW-HF 5.1 6000 od Genius’a

Co moglibyście doradzić?

Witam,

Posiadam głośniki Genius model 4000 i jestem z nich bardzo zadowolony. Miałem okazję porównać je z Logitech X-530 na tej samej karcie dźwiękowej. Jakość oraz moc dźwięku w Logitech’u była wyraźnie słabsza niż w Genius’ach. Co do Microlab’a nie mam zdania ale podsyłam: LINK

Pozdrawiam

Witam.

Jeżeli do grania,skłaniał bym się ku Geniusowi.

Jak możesz się nazywać zapalonym graczaczem… skoro wybierasz głośniki zamiast słuchawek #-o

Popieram kolegę wyżej. Od 2 lat używam SteelSeriesów Siberia. Teraz mam V2 i jestem zadowolony. Zainwestuj kolego w dobre słuchawki.

A ja bym polecał przejść się do sklepu i “zobaczyć na własne uszy” jak sprzęty które chcesz kupić/wytypowałeś do kupna grają. Każdy ma inne preferencje co do odbioru muzyki, inne upodobania w brzmieniu więc w necie to chyba się kupuje już po przesłuchaniu w sklepie jak taniej znajdziesz:) Powiem że mam Logitech zestaw 2.1 i jestem zadowolony. Już z 2 lata grają “ładnie” i żadnego śladu zniszczeń, otarć:) Jednak gdybym miał wybierać teraz wziąłbym inny model, ale wtedy nie było tyle kasy by brać ten lepszy:) I jakąś dobrą kartę muzyczną kup, nie taką co dają w zestawach do głośników;)

Słuchawki już posiadam :slight_smile: konkretnie te: http://www.komputronik.pl/index.php/pro … _K514.html

Czasami lubię pograć bez słuchawek na uszach i głośniki są mi przydatne gdy ktoś do mnie przychodzi ponieważ nie wyobrażam sobie grania w 2osoby na słuchawkach.