Wybór głośników- prośba o radę

Witam. Obecnie rozważam zakup głośników 2.1 między trzema modelami:

creative inspire s2

logitech z523

microlab fc-530/ modecom mc-2150

Nic innego godnego uwagi w cenie absolutnie maxymalnie do 240 zł (już i tak podniosłem granice). Macie jakieś doświadczenia z tymi głośnikami ? Parę opinii przeczytałem ale nie jestem jeszcze do końca przekonany.

Powiem tak na podstawie mojej opini: Creative - nigdy w życiu. Logitech - nie miałem do czynienia. Modecom - to były moje pierwsze głośniki, które uważam za naprawdę dobry wybór. Więc z tych trzech - wybrałbym Modecom’a.

Pozdrawiam :slight_smile:

Stanowczo polecam Logitecha, płacić za co kupujesz. Przede wszystkim jakość jest świetna, piękny design, równowaga pomiędzy głośnikami. Logitech 4eva.

Aby na pewno nie kierujesz się preferencjami co do marki ?

Z tych wszystkich 3 wybrał bym i na pewno nie żałował microlab fc-530 lub modecom mc-2150 praktycznie jedno i to samo :slight_smile:

Creative bez komentarza pozostawię, Logitech troszkę lepiej ale jak już to tylko z górnej półki (Logitech z5500 czy coś w tym stylu) ogólnie nigdy nie dorównają firmy masowe w przedziale cenowym do 300 stów innej marce może mniej znanej ale naprawdę z porządnymi opiniami od ludzi którzy znają się na czystym i brzmiącym dźwięku. Bo właśnie sprzęt grający tych firm tzw masówek wybierają osoby, którym wszystko jedno, ważne że gra a co tam… to tak samo jak bym kupił na sali w hipermarkecie głośniki firmy Carrefour xD