Wybór głośników

Witam

Mam do was pytanie

Co powiecie o głosnikach MODECOM LS-2 ponieważ poszukuję jakiś głosnikow z suboferem (do 60 zł) i własnie one przykuły mój wzrok :). Ktoś je używał / używa ? Prosze o opinie jak z jakością muzyki?

Modecom LS-2?

Nigdzie nic o tym nie ma, może chodzi Ci o to: http://sklep.modecom.pl/ZESTAWGLOSNIKWLOGICLS-21 ? Bo opis mi pasuje do właśnie tych głośniczków.

Producentem tych głośników nie jest Modecom, tylko Logic. Pierwsze słyszę o takiej firmie.

Zagrać może i zagrają. Ale nie oczekuj jakiejkolwiek jakości od głośników 2.1 za 45zł.

Sory bład był tak oczywiście chodzi o firme Logic ;). Czyli jednak nie ma sensu ogladac sie za takimi glosnikami?

Postaw na coś lepszego… Creative, Logitech. Zapłacisz trochę więcej ale zestaw 2.1 będziesz miał naprawdę w miarę dobry. Za 100-150 już kupisz coś sensownego.

No przynajmniej na pewno lepsze, od tych Logiców. Na przyzwoite komputerowe 2.1 musiałbyś liczyć około 250zł (np. Microlab FC330).

Rozglądanie się za głośnikami 2.1 w kwocie do 60zł jest bez sensu, nie kupisz nic sensownego, i jeżeli po zakupie w ogóle takie coś będzie działać, to wątpię w jakąkolwiek, nawet niską jakość dźwięku. Warto się wstrzymać, dozbierać trochę grosza i kupić coś lepszego ;).

W sumie ja mam za 250 zł 5.1 ale teraz żałuję, że je kupiłem… Za tą kwotę mógłbym mieć naprawdę solidne 2.1, a nie już chyba na wykonczeniu dwuletnie glosniki. Zastanów się naprawdę nad tym dobrze i jak pisze kolega wyżej: dozbieraj kasy, uzbrój się w cierpliwość i kup mądrze…

Osobiście dołożyłbym te 30 zł i kupił modecomy mc-s1 albo mc-s2. No chyba, że doskładasz jeszcze troszkę to tej samej firmy mc-msf15 albo jakieś geniusy. Te podane w temacie raczej szału nie robią.