Wybór internetu bez TP

Mieszkam na wsi mam internet blueconnect lecz na szczęście skończyła mi się umowa.Mogę mieć internet radiowy 1-2mb lecz nie można się do nich dodzwonić więc wydaje mi się lipny.Czy wiecie jaki mogę mieć internet w miare dobry bez światłowodów(telefonu stacjonarnego)? Bo blueconnect jest dość dobry ale po limicie nie da się wczytać żadnej strony.

Kolego nikt ci na to pytanie nie odpowie, bo niby skąd mamy wiedzieć jacy providerzy oferują usługi na twoim terenie skoro nie wiemy gdzie mieszkasz…?

miałeś/masz łącze telefoniczne ?? światłowód masz tylko do centrali telefonicznej lub wyniesionych poza nią szafek ONU reszta to miedz

Własnie nie mam kabli i moge wziąść albo radiowy 1-2mb albo jakiś typu play,orange i nie wiem na co się zdecydować.

to bierz radiówkę , a najlepiej dowiedz się od kogoś kto ma te radiówkę jak to chodzi jakie pingi transfery i jak zachowuje się jak są złe warunki pogodowe itp. z mobilnych to chyba Play ma najlepszą ofertę ale w ciemno nie bierz sprawdz mapki zasięgu ewentualnie po testuj i oddaj.co do play u mnie w domu na wsi zasięgu brak ale po wystawieniu antenki na zewnątrz całkiem całkiem i transfer też przyzwoity