Wybór internetu do telefonu-jaka sieć?

Witam,

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem samsunga galaxy s3.

Obecnie jestem w plusie na karte i chce wybrać jakiś pakiet internetowy, ale mam z tym problem( nawet zastanawiam się nad przejściem do innej sieci),

tórz na stronie plusa jest podany kod na 1Gb internetu : http://internet.plus.pl/indywidualni/in … s-na-karte za 13 zł, ale niestety nie mogę go sobie włączyć… pozostaje mi trylko marne 500MB za 15zł, ale to dla mnie mało.

Jak jest w innych sieciach? Patrzę tak po ofertach i już mam spuchnięty mózg,że zgłupiałem i nie wiem co wybrać.

Dużo korzystam z internetu w tel.

W play na kartę w taryfie 0 zł do play masz pakiet nielimitowany internet za 10 zł. Sam korzystam i chwalę.

witaj, brachu - dwie pierwsze linijki - to jak ja z tydzien temu. :slight_smile: jak w plusie pakiet internetowy to z 500 mb starcza. Jednakże jak nie masz za dużo znajomków w Plusie, to nawet nie myśl dużo tylko przenoś się na Play - tam necik chyba jakoś za darmo jest, lub ekstra tanio. W każdym razie się bardziej opłaca :wink:

Dodatkowo jest inna taryfa w play gdzie po doładowaniu masz bonusy na neta.

Więc chyba musisz włączyć taryfę Plus na Kartę.

Popatrz na Njumobile.

Może i jest nielimitowany ale po limicie transferu jego prędkość tak spada że się nie chce korzystać z niego. Nie mniej jednak mam 1 Gb i jestem zadowolony, na miesiąc mi to wystarczy, resztę biorę z wifi, która praktycznie wszędzie jest