Wybór internetu

Kończy mi się umowa na neo 1 mb/s. Trzeba by zamówić jakiś internet, chciałbym żeby był szybszy. Mieszkam w małej wsi pod Rzeszowem, wiec o kablówkach nie ma mowy. co polecacie ??

coś konkretnego ??

Uhuhuhuhu ale dobre …

“Dobra Radiówka” :stuck_out_tongue:

UPC ma teraz 5Mbit+TV za 60 zecisza, nie wymaga chyba komentarzy… ja czekam na przełączenie z 2 na 5.

upc nie ma zasięgu, zresztą resman też nie dalej czekam na propozycje. mówie wam w wiosce mieszkam tu dibrej radiówki raczej nie znajde

I nie rób OT ?

Człowieku zastanów sie co piszesz.

Płace 42 zł za 4 Mb w Neti ,czy masz coś jeszcze do powiedzenia ??

nie nie nie ja się chyba źle wyraziłem !!

.

Dodane 27.04.2009 (Pn) 18:28

netia także do mnie nie dociera, przynajmniej ta 4 mb

bananjp “Płace 42 zł za 4 Mb w Neti ,czy masz coś jeszcze do powiedzenia?”

A ile do tego musisz bulić abonamentu za telefon?

35 zł +vat , w tym mam 120 min na stacjonarne -wymienne na komórkowe wystarczy ?

Jak ze słupami…gość chyba mówi że mieszka w małej wsi a UPC to jeszcze nawet w mniejszych miastach nie ma i wy mu to proponujecie…

Eagle947 dowiedz sie co tam masz dostępne i przedstaw tutaj to powiemy Ci co najlepiej wybrać bo tak to każdy Ci rzuci jakąś byle jaką siecia w kraju i do niczego i tak nie dojdziesz bo takiej nie będziesz miał u siebie…

Dotychczas w jakiej miałeś sieci ten internet ? Może pogadaj z obecnym operatorem nad wyższym pakietem i wytarguj przy okazji jakąs niższą cene z uwagi że jesteś stałym klientem.

Zazwyczaj prościej jest znaleźć dobrą radiówkę na wsi (tam jest na takie zapotrzebowanie) niż w mieście :slight_smile:

Przy radiówkach jest ważne, żeby miała dobre łącze. Większość radiówek ma InternetDSL z TPSA, nic dziwnego że przy takim łączu ledwie zipią.

może Netia na lini TP http://www.netia.pl/hp,dla_domu,pakiet_opis.html

Poza Neostradą do ciebie najprawdopodobniej docierają tylko operatorzy BSA.

Na 3 lata najtaniej jest Orange Freedom (masz pakiet złotówek na komórkę jeśli masz telefon w Orange) lub Era ADSL (po upływie umowy masz dodatkowo 1 rok czasu nieokreślonego za złotówkę).

www.orange.pl

www.era.pl

Zobacz też: www.netka.pl, www.multimo.pl, www.netia.pl

U mnie też kiedyś nie umieli podłączyć internetu z TP. Kazali napisać pismo, abym mógł odbierać od nich neta, dostałem od nich odpowiedź że będzie to w realizacji. Czekałem około roku i nic. Jak tylko wchodziła Netia, dopiero spółka się zakładała to zaraz do nich zadzwoniłem powiedziałem jak sprawa wygląda i do miesiąca moją linie zrobili. Korzystam z Netii i jestem zadowolony, tylko niestety telefon mam w TP ;/