Wybór internetu

Siemka mam problem z wyborem internetu pomożecie

mam do wyboru stacjonarny lub play

duzo innych …

trudny wybór

chcę aby był szybki minimum 1 mb/s

i zeby 1,2 filmy pobrać…

myślę nad playem mam bardzo dobry zasięg…

Jesli chcesz naprawdę dobry internet to tylko stacjonarny na stałym łączu np neostrada z tp, netia , upc , z Playa nadaje sie internet tylko do gg i email tak samo jak z innych sieci (orange ,plus,era) nawet z skype możesz miec problemy videorozmowy

ale ja chce chodzic z kompem

mam zasięg 3g-hdspa

to możesz kupic netie tam dają dodatkowo mobilny internet bedziesz miał dwa stacjonarny i mobilny

http://www.netia.pl/oferta_dla_domu,info,121.html#

chyba że chcesz chodzic tylko w domu to router kup i masz bezprzewodowy .

miałes kiedys do czynienia z stacjonarnym netem a takim z Play?

tak mialem w plusie w mojej miejscowosci wyciaga minimum 2 mb/s

teraz mam stacjonarny 1 mb/s

i stacjonarny jest szybszy niż ten iplus pomimo że ma tylko 1mb . Ja sie bawiłem takim iplusem i z playa porażka totalna a mieszkam w dużym miescie w samym centrum . Jak pisałem wcześniej jesli zależy ci tylko na gg i email i przegladania stron z długim czasem to bierz play a jesli zależy ci do sciagania ogladania you tube itd… to tylko stacjonarny :slight_smile: jak masz dostęp do netii lub na lini netii to możesz brać netie plus mobilny necik i wtedy sciagasz w domu ze stacjonarnego a z mobilnego korzystasz w terenie z gg i email :slight_smile:

podłacz telefon do kompa i spróbuj użyć go jako modemu i zobaczysz jak ci bedzie ten play chodził : P

pobieram dużo…

Tylko stacjonarny =D>

a tu test mobilnego neta

http://www.telix.pl/artykul/z-komorkowy … 24254.html

Testuj bez ryzyka!

Play Online można wypróbować bez żadnego ryzyka przez 7 dni od daty aktywacji karty SIM. Jeżeli oferta nie spełni Twoich oczekiwań, możesz rozwiązać umowę i zwrócić modem w punkcie sprzedaży, w którym dokonałeś zakupu.

Play zwróci pieniądze za zakup modemu i opłatę abonamentową.

Pamiętaj, że po wykorzystaniu swojego miesięcznego limitu na transfer danych, zawsze możesz aktywować ( opcja dodatkowo płatna)

To zupełnie dyskwalifikuje wszelkie rozwiązania mobilne.

Dobrym pomysłem jest ta Netia, do internetu stacjonarnego dają mobilny, właśnie na infrastrukturze Playa. Ale na mobilnym nie radzę ściągać dużych plików, bo zaraz wyczerpią się limity transferu. Jeśli chcesz chodzić z kompem po domu - kup router z wi-fi.

mam router wifi

zrobię tak mam telefon w erze

wezmę tam internet stacjonarny za 44 zł umowa na 24 miesiące

a do tego laptopa będę używał mobilnego play online ile muszę wydać tylko do oglądania stron ww od czasu do czasu,gg

wystarczy 10 zł

:slight_smile:

najlepiej podajcie co sami macie…

Dodane 21.11.2009 (So) 0:45

trudny wybór mam bo chcę stacjonarny i mobilny a mnie zbytnio nie stać:((

dużo pobieram ale też przeglądam internet

no i mam problem…

Dodane 21.11.2009 (So) 13:29

podajcie mi jakiś fajny necik 2mb/s do 50zł najlepiej + mobilny 100mb do 10zł :smiley:

Dodane 21.11.2009 (So) 14:27

Postanowione biorę netię 2mb/s

pakiet internet stacjonarny 64zł+internet mobilny 10zł + telefon 45zł

119zł

można bardziej zaoszczędzić chcę mieć wszystko u 1 operatora:D

Dodane 21.11.2009 (So) 19:30

Witam temat do zamknięcia zamówiłem dziś netię 2mb/s +mobilny internet 100 mb + telefon a wszystko za jedyne 119zł

:slight_smile:

mam nadzieję że będzie mi dobrze służyć

za miesiąc będę miał netbooka:D