Wybór internetu

Witam,

Czy opłaca się zakupić internet z multimedii 120mb/s?

Najbardziej zależy mi na uploadzie.

Na obecną chwile mam 20mb/s i prezentuje się on tak:

http://www.speedtest.net/result/2468297084.png

Ja niedawno (od któregoś stycznia) wziąłem u nich DO 100 Mb/s i czasem nie osiąga nawet połowy tej prędkości. Upload na tym łączu jest większy niż osiągalny download (ok. 60 Mb/s UP; 35-60 Mb/s DW).

Oczywiście wszystko po kablu.

To jest multimedia?

Właśnie zależy mi na uploadzie a taki jaki ty masz to marzenie ^^

Tak to jest Multimedia w Gdańsku. Mi też to wystarcza ale te deklarowane 100 Mb/s to to nie jest…

Ciekawe jaki ja bede mial upload jak wezme te 120 mb.

A dzwoniles do nich? nie powiedzieli ci czemu tak masz?

XissD , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Pamiętajcie, że 100Mbit/s nie oznacza, że każdy serwer z którym się łączycie ma taką przepustowość łącza. Niewiele jest serwerów na których można osiągnąć taką prędkość downloadu.

Jeśli będziesz sam korzystał z neta to bierz 50Mbit/s. 100Mbit/s przydaje się jak wynajmujesz np. mieszkanie z 3-4 znajomymi i każdy korzysta z internetu.

Ale owy 120mb/s kosztuje 79zł czyli nie jest tak źle

Dokładnie to rozumiem *Błażej.

Jednakże zależy mi na uploadzie, a juz kilka osób spotkałem w internecie którzy jakimś cudem mają po 50 mb uploadu jak kolega wyżej.

@XissD

Nie dzwoniłem. Nie chce mi się z nimi użerać. Wystarczy mi już po wojach z UPC.

I tak prawie cały czas korzystam z WiFi to transfer i tak jest mniejszy niż po kablu.

Ja miałem możliwość założenia tylko tej usługi. I najbardziej mi odpowiada. Tym bardziej, że płacę podobną cenę co wcześniej za kilka razy wolniejszy (20 Mb/s). Teraz <70 zł z umową na czas nieokreślony.

Jak widać nie jest źle ;).

@Błażej

Oczywiście, że mało gdzie będzie ściągać z maksymalną prędkością. Chodzi raczej o sam speedtest. Mam możliwość sprawdzenia innego łącza też 100/100 i wypada dużo lepiej niż moje.

Witam,

Odpisali mi :

Co to znaczy to EF?

elektroniczna faktura.

A czy będe płacić 89 miesięcznie przez te 13 miesięcy??

Bo umowa jest na 12 czy na 13 miesięcy bo nie rozumiem o co chodzi z tą promocją

http://www.speedtest.net/result/2477796707.png ja mam w internetii za 59zł :wink:

To jest netia?

Tam tylko internet 20mb widze .

To się stało po tym jak netia, wykupiła internet osiedlowy :stuck_out_tongue:

Podpisalem dzisiaj umowe na 60mb/s zobaczymy od 1 marca jak bedzie.