Wybór jak najlepszych słuchawek do +/- 150zł

Witam wszystkich forumowiczów :slight_smile:

 

Jest to mój pierwszy temat na forum tutaj, a więc proszę o wyrozumiałość.

 

Ostatnio naszła mnie chęć na kupno nowych słuchawek, ale jak to zwykle bywa z takim sprzętem…modeli jest bardzo dużo o różnych parametrach technicznych. Dlatego, przybywam do Was z prośbą odnoszącą się do sprawy słuchawek a konkretniej, chodzi mi o jakieś dobrze grające słuchawki w kwocie +/- 100 zł. Czego oczekuję od słuchawek ? Oczywiście czystego, wyraźnego i dobrej jakości dźwięku, głębokiego, soczystego basu, dobrze wyczuwalnych tonów wysokich, średnich. Ogólnie słuchawki w swojej cenie mają ładnie brzmieć no i co najważniejsze: Muszą być głośne, ponieważ lubię słuchać dosyć głośno. Główne zastosowanie słuchawek to muzyka elektroniczna, house, techno, trance, pop, rap. Ogólnie to słucham wszystkiego co mi się spodoba, prócz muzyki poważnej i klasyki. Z słuchawek zamierzam korzystać tylko na laptopie Dell Inspiron 5521, a więc zintegrowana karta dźwiękowa Realtek HD z oprogramowaniem do poprawy jakości dźwięku Dell Audio.

 

Obecnie od roku używam słuchawek dokanałowych Pioneer SE-CL501-K, ale coś czuję, że pora na coś o lepszym brzmieniu, gdyż obecne słuchawki nie wyrabiają. Interesuje mnie tylko rodzaj słuchawek nausznych.

 

Przeglądając sieć, natrafiłem na kilka takich modeli:

 

 

Philips SHL 3060BK/00: http://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-philips-shl-3060bk-00,id-260231

Panasonic RP-DJS200E-K: http://www.mediamarkt.pl/sluchawki-panasonic-rp-djs200e-k,id-180241#specyfikacja

Philips SHL 3160WT/00: http://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-philips-shl-3160wt-00,id-260241

 

Ewentualnie gdybym miał możliwość dopłacić trochę więcej to znalazłem takie modele:

 

Pioneer SE-M531: http://www.euro.com.pl/sluchawki/pioneer-se-m531.bhtml (za drobną dopłatą o ile będę miał tyle pieniędzy)

AKG K511: http://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-nauszne-akg-k-511,id-262129#tab_description

Sennheiser HD 202 II East: http://www.mediamarkt.pl/sluchawki-sennheiser-hd-202-ii-east,id-68833

 

Przy wyborze słuchawek kieruję się głównie pasmem przenoszenia, dynamiką oraz średnicą wykonanej membrany (o ile to również ma znaczenie co do jakości dźwięku).

 

I teraz moje pytanie jest następujące:

 

Które z podanych przeze mnie słuchawek uważacie za najlepszy wybór ? I czy polecacie coś innego niż wymienione przeze mnie modele ? Czekam na odpowiedź. 

 

Pozdrawiam.

Znalazłem pomoc na innym forum bo widzę że tutaj nikt nie trybi o co chodzi. 

 

Temat do zamknięcia.