Wybór kabli do monitora

Cześć!
Właśnie nie dawno dostałam monitor, więc postanowiłam aby go wykorzystać jako drugi monitor do laptopu, a więc zakupiłam taki kabelek z allegro “Kabel VGA - HDMI D-SUB przewód”, kupiłam go ponieważ monitor który dostałam ma dwa wejścia d- sub i DVI, kabel od DVI mam ale wejście w laptopie jest mniejsze. Dzisiaj sprawdzałam czy kabel który zamówiłam będzie działał ale niestety nie udało się i nie działa, dlatego mam pytanie co kupić lub dokupić? Czy jest to możliwe że po zakupie , Adapter HDMI - DVI" i po podłączeniu go wraz z tym kablem (podłączeniu do DVI) którym zakupiłam, będzie działał? Z góry dziękuję za pomoc :wink:

Hej. Zgubiłem się, podeślij co masz w laptopie i monitorze wolnego to wybierzemy co najlepsze :slight_smile:

Przepraszam, nie zrozumiałam, chodzi o wolnee…

W laptopie z wolnych wyjść na monitory jest tylko HDMI, a w monitorze D-SUB i DVI?

oprócz hdmi jeszcze mam jedno wejście

A jak ono wygląda?
VGA, DVI, HDMI i DisplayPort - czym różnią się najpopularniejsze złącza wideo? (benchmark.pl)

Jest to VGA

No to pewnie najprostszym z możliwych:
029 KABEL MONITOR D-SUB M/M HD VGA SVGA 2m 5655433379 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl

Okej dziękuję za pomoc

Jeśli masz w monitorze DVI to używaj tego zamiast D-Sub. To jest połączenie cyfrowe. Raz że jakość będzie wielokrotnie lepsza, dwa że powinno być mniej (żadnych problemów). HDMI i DVI są elektrycznie kompatybilne. Nie ma tam żadnej konwersji. Te same przewody, tylko z inną wtyczką.