Wybór kanałów sportowych i internetu: UPC czy kombinować? Net+TV

Hej,

Za parę miesięcy chcę rozwiązać umowę z UPC i zastanawiam się, czy w ogóle szukać lepszej oferty, czy nową instalację też u nich.

Kanały TV pod Euro już dobrane - canal+ sport musi  być? : )

Net tak 40/4 albo lepiej (teraz mam 30/3).

Lokalizacja: Gdańsk

 

Co poradzicie?

Sorry, nie wiem w jakim podforum ma sens, by to puścić : )

 

M.

 

Chodzi zapewne o kanały pod Euro 2016 w piłce nożnej i stwierdzenie że Canal+ Sport musi być na liście.

Jestem klientem UPC od 1999 roku jeżeli idzie o kablówkę a od 2006 także z internetu i według mnie w Bydgoszczy gdzie mieszkam nie ma lepszej oferty. Ceny dobre, internet szybki i stabilny, TV ok. Jedyne czego można się przyczepić to cholernie długie oczekiwanie na połączenie z pomocą techniczną i obsługą klienta a i w samej siedzibie firmy dugo się czeka na obsłużenie. A tak to ja polecam.

Jedyne słuszne to vectra albo upc. Więc porównaj cenę pakietu jaki cię interesuje i kup ten bardziej korzystny cenowo.

Nie zapomnij o jak najszerszej ofercie kanałów sportowych Polsatu…to w kontekście oglądania spotkań piłkarskich Euro 2016…

Przede wszystkim miałoby sens spróbować to przeczytać, a jak nie ma ochoty, to nie udzielać się, a nie byle tylko potruć, byle potruć, byle coś tam napisać, pocwaniakować.

Dzięki za sensowne odpowiedzi innych użytkowników.

Odrobinę zastanawiam się nad Polszmatem. Faktycznie też mam zakodowane, że oferta UPC najlepsza, ale gdy wyliczyłem sobie UPC Net + TV + C+ to wyszło ze 180zł, trochę sporo IMO.

Nie jestem na bieżąco jak tam z prawami jest, chyba Polszmat ma wszystko Reprezentacji Polski? Pewnie C+ będzie miał dużo meczów, ale Polszmat też ma?

Zakoduj Sobie, iż prawa do Euro 2016 ma wyłącznie Polsat…

Nie kombinuj…zapewne w stosownym czasie “wynegocjujesz” z UPC satysfakcjonującą Cię ofertę…

Jeśli chcesz brać cp to bierz tylko tv, a net z vectry albo ups. Sam cp jest względnie tani, jednak internet to parodia.

Dzięki.

Mam też taką podpowiedź - często w oddziałach UPC jest zupełnie inna (i to często ciekawsza oferta) niż to co mają na stronie WWW, a w każdym bloku mieszkalnym gdzie jest UPC co pewien czas są ulotki kontaktowe do przedstawiciela UPC na ten rejon który też ma zupełnie inną ofertę niż to co w oddziale i to co na WWW. Generalnie to co widzisz na WWW jest zazwyczaj najmniej atrakcyjne, w oddziale i u przedstawiciela dostaniesz lepsze oferty (i tak jak wspominałem często różne od siebie nawzajem).