Wybór kart graficznej do +/- 350 zł

Witam

Mam zamiar kupić sobie nową kartę graficzną, poniewaz mój stary wysłużony geforce 8500 GT już mi nie wystarcza. Jak w tytule napisalem poszukuje karty do 350~~380 zł, która pociągnie na dobrym poziomie np. Black Opsa. Mam procka dual core 1.8 GHz, 2 GB RAm ddr2, płytę glówną Asus P5VD2-VM SE, zasilacz delta 500 W. Zastanawiałem się nad GF 240 GTS albo 250. Proszę o pomoc

Vertex3D Radeon HD5750 1GB DDR5 128bit - 369zł

A procek nie będzie go jakos duzo ograniczał?

TYLKO NIE BIERZ GT 240!

Mój i3 wyciąga prawie tyle na zintegrowanej co to /cenzura/.

Puść procesor na 2.4-2.6GHz, które zrobi z palcem w nosie i będzie okej (rozumiem, że to E2160). W tej cenie lepszej grafiki nie znajdziesz (konkretnie tego producenta jest taka tania).

P.S. Nie ma czegoś takiego jak ograniczanie karty przez procesor, ale faktycznie, czasem zakup może być po prostu nieopłacalny, żeby nie powiedzieć bezsensowny.

Na tej mojej płycie uda mi się az tyle podkrecić?

Szczerze powiedziawszy nie wiem co to za płyta, jako posiadacz powinieneś wiedzieć więcej :wink: Natomiast ten procesor na “normalnej” płycie powinien bez problemów tyle wyciągnąć i to z tego co pamiętam, bez podnoszenia napięcia. W internecie powinieneś znaleźć masę poradników, popróbuj.

A jakie parametry muszą byc spełnione aby podkręcić procka(niekoniecznie na mojej płycie)