Wybór Karta Garaficznej

_ Witam mam pytanie która karta graficzna lepsza   lub inną w podobnej cenie ale wydajniejszą max 800 zł _

 

 

http://www.komputronik.pl/product/167975/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_GTX_660_Asus_2GB_DVI_HDM_DP_PCI_E_OC_z_NVIDIA_GeForce_Experience_trade_.html

 

czy ta:

 

 

:http://www.komputronik.pl/product/206496/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_GTX_660_MSI_2GB_GAMING_TWINFROZR_IV_OC_z_NVIDIA_GeForce_Experience_.html

 

 

_ Uzasadnij swoją wypowiedź podaj plusy i minusy . _

Na morelach masz 100zł taniej

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-660-gaming-oc-2gb-ddr5-hdmi-dp-dvi-n660-gaming-2gd5-oc-promocja-609901/

 

I wziąłbym osobiście MSI choć różnicy nie ma.

Jeszcze tak zapytam.Jaki masz zasilacz ( dokładnie markę i model a nie samą ilość WAT ).Co do kart to bierz Asusa.Wydajniejszy i lepszy pod OC :wink:

Lecz czy nie lepiej dołożyć trochę kasy i zakupić tą kartę ? :

http://www.ceneo.pl/24725417

Asus VS MSI hmm raczej Asus wygrywa to starcie :wink:

Ale te gtx’y podrożały… jak kupowałem swojego Gigabyte’a dałem troche mniej niż na morelach chcą :wink:

Dla mnie po wielu porównaniach najbardziej korzystny okazał się Gigabyte, nie oszukujmy się różnice są niewielkie, a przy wyborze kierowałem się ceną.

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_660_windforce_oc_review,1.html

W tym teście w wynikach uwzględniają osiągi  gtx’ów 660 innych producentów

Autorze tematu, podaj proszę Jaki masz zasilacz, szczegółowe dane, czyli Marke Model i do tego jaką mam MOC i przydał by się nam też procesor.

 

Do szanownego kolegi który pisze ze Asus, owszem Asus to jedna z lepszych firm, i robi bardzo dobre i ciche chłodzenia, lecz też trochę chce za to. Jeżeli Autor ma pieniądze to oczywiście asus, jeżeli nie to MSI będzie też znakomitym wyborem, a czasem i chłodzenia MSI wygrywają z chłodzeniami od Asus, gigabyte też ma dobre chłodzenia.

Jeżeli rozważać jakiej firmy wybrać, to bym patrzał od Asus,MSI i Gigabyte

Co do wydajności Asusa co rozumiesz pod tym słowem ?? Producenci wypuszczają różne egzemplarze różnie podkręcone przez nich.

Dziękuję zamykam  temat chodziło mi o poradę do zastawu 

Autorze tematu jeżeli nie chcesz spalić całego komputera ( wraz z procesorem/płytą/nową kartą i resztą ) podaj markę i model zasilacza i nie byle jakiego z neta tylko twojego.Dobrze Ci radzimy abyś podał gdyż nie chcemy abyś spalił cały komputer wraz z nową kartą graficzną.Mało tego ŻADNA GWARANCJA tego nie obejmuje a możesz puścić cały komputer z dymem i nie tylko ( nawet może dojść do pożaru ).