Wybór karty graficznej do 500zł

Witam! :wink: Mój Radek HD5770 ledwo dyszy, ponieważ wczoraj pękł wiatraczek na niej, jednak dziś udało mi się go skleić. Napewno długo to nie wytrzyma, a karta graficzna ma już swoje lata. Grać zbyt dużo nie gram w bardzo wymagające gry, przede wszystkim gram w CS GO, Dota 2, sporadycznie w inne już bardziej wymagające gry chociażby Hitman Rozgrzeszenie. Wydajność mi odpowiadała obecnej karty. Szukam czegoś lepszego do kwoty 500zł (+100zł) z dobrym chłdozeniem, ponieważ nie chcę mieć suszarki w pokoju :stuck_out_tongue: Nie chcę ,by też w jakiś sposób ograniczał mój procesor kartę,chcoć w tym przedziale cenowym raczej nie powinno być problemu. :stuck_out_tongue: Czekam na wasze propozycje.

 

Pozdrawia :wink:

Radeon HD7770, wyższej karty nie ma sensu wkładać do tego procesora. Jeśli w przyszłości byś zmieniał platformę na nowszą to do 600 zł++ masz już GTX660/R9 270.

@up

Nie przesadzajmy, do tego Phenoma jakby go podkręcić do oporu to można bez większych zahamowań wpakować R9 270X, ale wyżej też bym sobie dał spokój.

 

@autor

To może GTX 750 Ti?

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-750ti-gaming-2g-n750ti-tf-2gd5-oc-629388/

Cichutki, chłodny, sporo wydajniejszy od Twojej poprzedniej karty i mieści się w budżecie.

Spodobał mi się ten GTX 750 Ti, raz wżyciu miałem GeForce i byłem zadowolony, czas na zmiany ^^ Zamówię tego GTX’a :slight_smile:

GTX 750 Ti będzie w tym zestawie cud,miód, malina. :slight_smile:

Podkręć też tego Phenoma. Płyta nie ma chłodzonej sekcji zasilania, ale z 3.8 GHz na rozsądnym napięciu nie powinno być problemu. 

Dla niektórych sztuk to jest właśnie max.