Wybór karty graficznej Geforce 8600GT 512MB czy Geforce 9500

Siema chciałem się was poradzić co lepsze Geforce 8600 GT 512mb ddr3 czy Palit Geforce 9500 1gb ddr 2.Kupiłem właśnie ostatnio GTA IV i na mojej starej karcie czyli GF 8600 no nie działa tak jak powinna.Chciałem się poradzić czy właśnie Palit Geforce 9500 nie jest od niej wydajniejsza?.Bardzo proszę o pomoc.Aha kolega oferował mi Palita za mniej niż 100zł.

podaj jaki masz model zasilacza.

zasilacz Fell III 350W chyba :frowning:

kamiloo96 , nie uzyskasz przyrostu wydajności, w szczególności, że karta ta posiada pamięci GDDR2. Ten 9500GT może być nawet wolniejszy w większości gier.

Podaj ilość pamięci RAM i procesor, a postaram się dopasować commandline dla lepszej wydajności (dla 8600GT).

Tak jak napisał SzoteK 9500GT DDR2 jest wolniejszy od 8600GT DD3 ba nawet 9500GT DDR3 bardzo często przegrywa z 8600GT DDR3. Jeżeli chcesz coś szybszego i taniego to kup 9600GSO/9600GT/8800GT/HD3870/HD4770

ram 2gb DDR2

procek amd athlon x2 2.5

http://www.sendspace.com/file/7104nu

Pobierz i wrzuć do katalogu GTA IV

w tej kategorii cenowej nie znajdziesz jakieś karty która dobrze pociągła by ta grę a poza tym masz bardzo słaby procek więc wymiana karty na lepsza nie ma tutaj sensu bo jeżeli nawet kupisz proponowanego tutaj wyżej ge force 8800 gt to procesor ci go ograniczy

aha i nie wiem dlaczego ale gdy pogram w gta 4 z jakieś 30min to temperatura procesora sięga 45 stopni a grafika jest aż gorąca co zrobić? :frowning: :frowning:

A co wspólnego ma procesor z grafiką (w kwestii chłodzenia)? :shock:

Podaj temperatury z programu HWMonitor podczas gry.

P.S Commandline pomógł?

temperaturami się nie przejmuj 45 stopni dla procka nie jest dużo ja mieszkam w Grecji jest tu ciepło i mój komp ma zawsze ma otwarta obudowę kiedy nic nie robie procek ma 55 stopni kiedy gram ponad 70 grafika też lubi sie grzać

zaq30 , zauważ, że autor nie podał temperatur grafiki więc nie można nic stwierdzić :?

ale mi jak ma duza temperature to komuter scina a pozniej sie wylaczy i przez jakies 10min sie nie wlaczy bo pisze ze procek sie przegrzal czy cos takiego

Dodane 28.08.2011 (N) 9:21

plik Commandline wydaje mi sie ze nie pomogl nie widze zadnej roznicy