Wybór karty graficznej low-profile


(Uez1993) #1

Witam panowie mam problem.Posiadam http://allegro.pl/dell-optiplex-3020-i3-4gb-500gb-nowy-win-gw-i4533014691.html I chce wymienic w nim karte graficzna wiem ze potrzebuje karty low profile rozgladałem sie na allegro za kartami znalazłem kilka ale kazda wymaga zasilania conajmniej 300-400W niestety kumputer posiada tylko 250W .... i nie wiem co mam teraz zrobic nie wiem czy normalny komputerowy zasilacz tam wejdzie poniewaz jest bardzo mało miejsce :confused: Prosze o radę.


(GeloXD) #2

Lepsza karta = normalny zasilacz a nie pewnie jakiś pseudo syf musisz poszukać jakiegoś zasilacza.


(Uez1993) #3

A czy ta karta bedzie dobra http://www.asus.com/Graphics_Cards/GT630SL2GD3L/overview/ w specyfikacji napisane jest ze nie jest wymagane dodatkowe zasilacznie


(GeloXD) #4

Up to 75W no additional PCIe power required

 

Jak po obliczniu mocy wszystkich komponentów W nie przekroczy max W to można instalować. 


(Uez1993) #5

a ta nie bedzie lepsza http://www.asus.com/Graphics_Cards/R72402GD3L/overview/ ?


(Longhorn2009) #6

Na żadnej z tych kart nie zagrasz w nowe gry. Jeśli kupowałeś komputer to trzeba było kupić normalny zestaw, a nie biurowego Della. Na pewno będzie potrzebna karta low profil, ale wcześniej upewnij się czy otwierając obudowę nie stracisz gwarancji oraz czy w ogóle jest miejsce na kartę.


(Uez1993) #7

Ja bym takiego nie kupil dostałem go.Potrzebuje karty graficznej ktora dzwignie takie gry jak CS Go World of warcraft ta  intel hd niby tez dzwiga ale mam 20-30 fpsów na rodzielczosc 1024x768 na monitorze 27 calowym wyglada to tragicznie.

A o to zdjecie http://pl.tinypic.com/view.php?pic=laz3o&s=8 mam nadzieje ze da tam sie wcisnąć nowy wysietlacz i jakaś grafike albo sama grafika bym mogł pograc w cs go albo Wowa.dziekuje za pomoc


(Revolver0) #8

Zadaj sobie jedno najważniejsze pytanie, czy chcesz stracić gwarancję (jeśli ją masz), Jeśli coś w nim ruszysz to zapewne ją stracisz. Jeżeli płyta głowna ma normalne złącze zasilania to może można przełożyć płytę do normalnej obudowy, wtedy dajesz normalny zasilacz i normalną kartę graficzną, o ile o płytę nic nie zawadzi.