Wybór karty graficznej (producenta)

Witajcie!

Mam problem czy wybrac Vertex3d HD5770 czy MSI HD5770 i tu nie wiem dlaczego karta od Vertex3d jest tansza od karty MSI o ok 30 zł ?

A i czy do vertex3d dostane: Extrenal cabel Power i DVI/AVG Adapter (ten adapter chyba nie potrzebny bo Vertex3d ma wejscie do starszych monitorow) czy roznica w grach pomiedzy Vertex3d a MSI bedzie wgl jakas ? I jesli zloze komputer w sklepie esc.pl to oni zloza go za darmo i czy dostane wszystkie pudelka po podzespolach ?

30zł to żadna różnica i może ona być spowodowana marżą producenta.

Vertex3D jest tańsza, gdyż nie jest to jeszcze powszechnie znana firma, mogą się nieznacznie różnić wykonaniem, taktowaniem czy chłodzeniem

na esc.pl przy składaniu zestawu najlepiej dopisać w uwagach/komentarzu, że chcesz aby złożyli ci komputer - o ile mi wiadomo robią to za darmo

A czy warto zaufac nowej firmie ?

według mnie nie jest to zła firma, jednak warto poczytać parę opinii na ten temat

a tak w ogóle to ile masz do wydania na kartę? zamiast radka 5770 może lepiej wziąć tą grafikę, nowsza, podobna wydajnościowo: MSI GTS 450 1GB

GTS450 jest wydajniejszy od R5750, nie od R5770. Dopiero nowego GTX550 Ti można porównać z tym drugim, z tym, że kosztuje dużo więcej więc w praktyce jest nieopłacalny.

http://pclab.pl/art45160.html