Wybór karty graficznej w cenie 200-250zł

(Setjuniorhigh) #1

Witam. Chciałbym się was poradzić, jaką kartę graficzną najlepiej kupić w cenie 200-250zł ? Karta na PCI-E. Zastosowanie to gry takie jak GTA 4, Mafia 2, Risen na co najmniej średnich detalach. Jeśli różnica byłaby duża, jest szansa dołożenia max 50zł. Może być używana, byleby w dobrym stanie.

Pozdrawiam

(Jurninho25) #2

Po pierwsze chłopie podaj jaki masz komputer...wróżek tu nie ma. Podaj konfigurację komputera wraz z zasilaczem (marka, model i moc). Nie ma na razie co doradzać, jak nie wiemy jakim sprzętem dysponujesz.

(Setjuniorhigh) #3

Karta graficzna ma być dla kumpla, dlatego dokładną konfigurację podam jutro(a właściwie to dzisiaj) po południu. Teraz wiem tylko to że jest to procesor dwurdzeniowy oraz jest 2 gb ram.

(Jurninho25) #4

Spokojnie...poczekamy. Już trochę nam powiedziałeś co i jak, ale czekamy na konkretne modele. No i przede wszystkim info o zasilaczu. W ciemno za ok. 300 zł HD 4850 512 mb...

(Lvki32) #5

ja też miałem oko na tą kartę, kosztuje 350-380 zł i moje pytanie brzmi: czy pójdzie pod zasilaczem TakeMe 400? (400 W) wiem że badziewny ale taki już był w zestawie

(Drobok) #6

Jak już zamierzasz się podpinać to obowiązują cie te same info co autora tematu ...