Wybór karty graficznej w cenie 200-250zł

Witam. Chciałbym się was poradzić, jaką kartę graficzną najlepiej kupić w cenie 200-250zł ? Karta na PCI-E. Zastosowanie to gry takie jak GTA 4, Mafia 2, Risen na co najmniej średnich detalach. Jeśli różnica byłaby duża, jest szansa dołożenia max 50zł. Może być używana, byleby w dobrym stanie.

Pozdrawiam

Po pierwsze chłopie podaj jaki masz komputer…wróżek tu nie ma. Podaj konfigurację komputera wraz z zasilaczem (marka, model i moc). Nie ma na razie co doradzać, jak nie wiemy jakim sprzętem dysponujesz.

Karta graficzna ma być dla kumpla, dlatego dokładną konfigurację podam jutro(a właściwie to dzisiaj) po południu. Teraz wiem tylko to że jest to procesor dwurdzeniowy oraz jest 2 gb ram.

Spokojnie…poczekamy. Już trochę nam powiedziałeś co i jak, ale czekamy na konkretne modele. No i przede wszystkim info o zasilaczu. W ciemno za ok. 300 zł HD 4850 512 mb…

ja też miałem oko na tą kartę, kosztuje 350-380 zł i moje pytanie brzmi: czy pójdzie pod zasilaczem TakeMe 400? (400 W) wiem że badziewny ale taki już był w zestawie

Jak już zamierzasz się podpinać to obowiązują cie te same info co autora tematu …