Wybór karty graficznej

True, minimum to karty za 700-800 zł.

Tak, ale nie na takim procesorze, jak ma obecnie :smiley:

dobra nie patrzmy na cene najwyżej dozbieram no to podajcie mi jakieś procki do 700zł

Kupowanie nowego core2quad ,mija się z celem -używane na allegro to loteria (dużo jest po mocnym oc). Ja na twoim miejscu sprzedał bym obecny procesor,płytę ,pamięć ram i kupił amd phenom II x4 955+msi 870 -c45 +2X2gb ram ddr3-cena 830zł sklep agito.pl. Z kart graficznych min radeon hd 6850- 600zł.

I to jest odpowiedz z której chyba skorzystam

do tego wymiana zasilacza, więc dolicz te 250zł za najtańszy ocz modxstream 500w. Przypuszczam że ‘szału’ nie masz tam w budzie, a nie chciałbyś puścić z dymem nowego sprzętu.

no niestety trzeba będzie wymienić

Taki wystarczy - http://www.agito.pl/zasilacze/ocz-steal … =wszystkie . Wymień na poczatek kartę graficzną + zasilacz (różnicę odczujesz kolosalną w porównaniu do gf 9500gt ) i możesz grać na obecnym sprzęcie .Resztę sprzętu możesz kompletować stopniowo (w miarę zasobności portfela ) i szukać kupca na starą platformę. http://www.agito.pl/karty-graficzne/gig … 24376.html

Tak.

Witam,

Nie bardzo wiem gdzie zgłosić się z tym problemem. W razie czego proszę o przekierowanie.

Posiadam laptop Toshiba C660-170.

Zintegrowana karta graficzna(Intel® Graphics Media Accelerator HD) jest co najmniej do bani.

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy istnieje możliwość wymiany tejże karty?

Jeżeli tak, to na jaką?

Z góry dziękuję.

Nie zmienisz karty graficznej w swoim laptopie .

Możesz rozwinąć swoją wypowiedz? przydałaby mi się wiedza “dlaczego”?

Dlaczego? Laptopy to nie komputery stacjonarne, że sobie możesz dowolnie żonglować częściami jak ci się podoba. Lapkacza kupujesz raz i koniec, za wolny - nie wymienisz procka, bo albo się nie da albo więcej roboty niż to warte, a wzrostu wydajności nie przyniesie. Możesz jedynie dokładać RAM oraz wymienić napęd oraz dysk twardy (np. na SSD i to ten przyniósłby jakiegoś kopa).

Pozdrawiam!

Kolejna osoba, która nie wie, że laptopy nie są do gier albo renderingu? To tylko urządzenia do pracy biurowej i oglądania filmów…

E tam nie są, te za8-9k się nadają nawet :slight_smile:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi i myślę że zrobię tak jak mi radzi konrad357