Wybór karty graficznej

Witam

Chciałbym sobie kupić kartę graficzną lecz nie wiem jaką.Posiadam zintegrowaną kartę graficzną screen

przechwytywaniexs.png

Moj Pc

procesor 3.20ghz

ram 2gb

Zasilacz MAX 400w model:SL-8400BTX

Jakie złącze typ pamięci itp

Interesuje mnie jakaś z 512mb pamięci

z góry dzięki

Podaj dokładniejsze parametry, procesor 3,2 ale jaki?

Zasilacz IBOX? Jeżeli tak to nadaje się do wymiany. Ile możesz przeznaczyć na kartę graficzną?

Tak zasilacz to IBOX.Procesor AMD Athlon II X2 260 Procesor 3.20 GHZ.Mogę przeznaczyć od 100 do 200 no co kasy nimom xD

http://www.dobreprogramy.pl/Speccy,Prog … 15677.html

“…Program dostarcza szczegółowych informacji na temat posiadanego procesora (nazwa, rodzina, cache, częstotliwość pracy każdego z rdzeni itp.), pamięci RAM w każdym ze slotów (producent, typ, rozmiar, częstotliwość, a nawet data produkcji, nr partii), płycie głównej, karcie graficznej i dźwiękowej, monitorze, dysku twardym, napędach optycznych i zainstalowanym systemie operacyjnym. Wynik pracy może zostać zapisany w postaci tzw. snapshota i otworzony na dowolnym komputerze…”

Jeżeli chodzi o zasilacz to na nim jest jego pełna nazwa, jaką ma moc etc.

Sama nazwa IBOX nie za wiele mówi.

Podaj też model płyty głównej, który odczytasz programem, który Ci podałem.

Jeżeli chodzi o kartę graficzną wybór jest uzależniony właśnie od płyty głównej i zasilacza.

Do budżetu dolicz około 100 za markowy zasilacz. Przeczytaj dlaczego: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

kolega ma jakis zasilacz chyba 550w IBOX i ma grafe 1gb

Nie chcesz to nie zmieniaj zasilacza, twoja sprawa.

Ale grafika np Geforce gt 9600 pójdzie?

Jakoś pójdzie ale jeżeli ma to być karta do nowych gier to raczej kiepski wybór. Choć w tej kwocie ciężko będzie znaleźć ci coś konkretnego.

ok.Dzięki. I jeszcze jedno pytanko jakie złaczę i typ pamięci np gddr5

ja proponuje zmienić zasilacz najpeirw oczywiscie twoja sprawa np na aerocool;]

130 zł jakoś.

do tego karte graficzną hd6670 nieco ponad 200 zł

9600 gt to stara karta bez sensu jest ją kupywać ;]

Nie znam się na wymianie zasilaczu.Ale ta 9600 naprawde mi wystarczy :wink: .ODP na poprzednie pytanie :wink:

Mam nadzieję że to żart?

Pamięci najlepiej GDDR5.

No złącze np PCI

A z pamięcią nie trzeba sie wzorować na płycie głownej xD

Pamięć na karcie graficznej i na płycie głównej to dwie zupełnie inne rzeczy.

AHA THANKS wam ;d