Wybór karty sieciowej

Witam
Mam zamiar kupić kartę sieciowa do komputera który składam. Router jest na parterze a komputer na piętrze, płyta główna msi b450 gaming plus max, karta do max 50 zł. Może być wewnętrzna lub zewnętrzna obojętnie, Zależy która lepsza. Najlepiej dostępna w morele tv, media expert lub rtv euro agd
Z góry dziękuję za odpowiedź

Będzie ciężko., szczególnie jak na skos, sufit i ścianki nie z drewnianych deseczek i do 50 zł jeszcze.
Za tyle nawet jednego porządnego nie kupisz… Duzy to chociaż domek? Bo może się obejdzie bez wzmacniacza, ale wstępnie bym już szykował się na 2 sprzęty, inaczej może być “średnio”

Żeby nie było: oba to złom, ale w parze raczej zadziałają lepiej niż 1 złom jako modem. :wink:
Wzmacniacz dajesz na piętrze domku, najlepiej bezpośrednio nad routerem.

Powiem tak adapter wifi sagem xg 760n działa dobrze, ma 4 czy 5 kresek zasięgu ale nie mogę go użyć ponieważ nie ma wsparcia win 10. Zasięg ps 4 też łapie, mam pokój prawie nad ruterem. Nie potrafię ocenić dokładnie na ile jest mi potrzebny wzmacniacz sygnału ale zewnętrzna karta sagem jako tako łapie i to nie najgorzej. Spytam się jeszcze od ilu zł można kupić porządna kartę?

tp link wn722n

Może być, jak jesteś blisko źródła i nie ma “przeszkód” to ten tp link powinien dać radę.

na tym tp-linku odbieram sygnały z całego bloku i trochę z sąsiednich , tak że ściany domku jednorodzinnego nie będą problemem

Ok chyba wybiorę tego tp linka dzk za odpowiedzi