Wybór klawiatur z przyciskami macro

Witam, na początku powiem, że mam do wybrania więcej niż 2 klawiatury. Już robiłem jeden post o klawiaturach, ale jednak zdecydowałem się na innego typu klawiatury, czyli takie które mają możliwość ustawienia macro pod kilka przycisków po lewej stronie. Moją klawiaturę (A4 Tech Bloody b120) mam już prawie 3 lata, więc szukałem w internecie jakichś dobrych klawiatur i znalazłem 6 klawiatur które mi się podobają, ale nie wiem jaka z nich jest najlepsza ;/ Ich nazwy które wybrałem to:
• Patriot Viper V770
• Sharkoon Skiller Mech SGK2
• Sharkoon Skiller PRO
• Razer Blackwidow X Chroma V2
• SteelSeries Apex M800
• Cm Storm Trigger Z
Najlepiej jakbyście ponumerowali te klawiatury od 1 do 6 i napisali dlaczego akurat ta klawiatura jest na tym miejscu. Możecie wypisywać swoje propozycje i polecić mi jakieś klawiatury które waszym zdaniem są godne zakupu, tylko chciałbym aby kosztowały one do 600 zł :stuck_out_tongue: Pozdrawiam i liczę na jak najwięcej odpowiedzi! :slight_smile:

Mógłby ktoś pomóc, proszę?

Pomoże ktoś?

Dziwne zestawienie, nie wszystkie z nich to nawet mechaniki. Brałbym inną. Jakiegoś Corsaira albo Hyperx:

Właśnie kilka osób już mi poleciło CORSAIR K95, myślisz, że to dobry wybór?

Pomoże ktoś jeszcze w wyborze?

Ostatni raz pytam czy ktoś ma jeszcze jakąś swoją opinię dotyczącą tych klawiatur :stuck_out_tongue: ?

jesli nikt nie odpisuje tzn, że chyba nie, ale nie wiem, nie znam się.

Dobrze, już nie będę się pytał

Witam. Kilka dni temu zakupiłem klawiaturę Corsair K95 którą mi parę osób polecało :slight_smile: Na razie testowałem ją u kolegi bez programu i działa wyśmienicie. Jutro podłączam ją do mojego kompa :stuck_out_tongue: Bardzo dziękuje wszystkim, którzy zaproponowali mi różne klawiatury! Pozdrawiam i życzę miłego roku.