Wybór klawiatury

Zastanawiam się czy bywalcy z naszego forum mogą polecić jakąś klawiaturę do stówki,wymagania-która się nie wyciera literki…
Kupiłem miesiąc temu Rhod 400 miesiąc muskania opuszkami i ubytki odpryski i ani pazurki długie ani potliwe palce po prostu jak ująć bubel?:wink:
Ich support jedynie przeprasza,ha ha dobre i to :- P

Hej,

Ja do pracy, jako dodatkową klawiaturę, kupiłem sobie Genesis R33. Ma przyjemny skok, klawisze multimedialne i klawiaturę numeryczną. Dałem za nią jakieś 50 PLN. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

używam Tracer Mecatron za 50zł z alledrogo
klawiatura bardzo fajna wygodna i wytrzymała bo potrafię w nią przypie8lić.
Mam ją 3,5 miecha bardzo często używana do grania i pisania,na razie nic się nie wytarło nie ma śladów użytkowania. kolejny plus to dobre ślizgacze bo klawa stoi stabilnie i nie ucieka kabel dobry sporo zginany, jeśli chodzi podświetlenie to sprawuje się naprawdę dobrze. świeci równo kolory są ostre ale nie dają po oczach i można regulować jasność lub całkowicie wyłączyć

Wiadomo że taka koło 100 to nie będzie się ścierać.Ciekawe ile za tamtą dałeś.

Osiem dyszek dałem.

Microsoft Wired 600 - używam w pracy, używam w domu. Nie wyobrażam sobie innej. :wink:

Nie tak dawno też sprawdziłem jej wytrzymałość na zalania, i to nie byle czym bo kawą. Rozkręciłem, wytarłem mokrą szmatką wszystko, posuszyła się pół dnia - działa jak nowa. :wink: