Wybór "kombajna"

Witam

Chciałbym kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne drukujące Laserowo. Dużo czytałem o nich, ale nie miałem styczności, więc mam wiele pytań.

Jak eksploatuje się takie urządzenie (czy często, jakie części, czy one są drogie?). Jaka jest różnica w eksploatacji miedzy drukarką atramentową a laserową?

Czy jeśli nie będę drukował załóżmy przez 2 miesiące to drukarka przestanie drukować (tak jak atramentowa)? Jaki producent wydaje aktualnie najlepsze drukarki (Słyszałem że Epson - ale różne bywały wypowiedzi)? W jakich sklepach kupować (Internetowe, jakieś nie wielkie czy supermarkety)?

Zależy mi na kupnie jakiegoś modelu do 400 zł - jeśli znacie jakiś dobry, to proszę podajcie (Jakby drukowała na kolorowo to było by super, ale mono też strawię).

Życzę wszystkim wesołych świat :slight_smile:

Pozdrawiam

Polecam Ci firmę HP kup za 700-1200 zł =D>

W eksploatacji jedna zasadnicza - toner przy normalnym druku wystarczy Ci na dłużej i będzie to wydruk lepszej jakości, dużo ostrzejszy. Atrament - cześciej musisz konserwować, żey kartridże się nie zasklepiły, ale lepsza do wszelkich wydruków w kolorze i grafiki. HP jest niezłe, luknij też na firmę Brother.

Druii ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.