Wybór komputera dostosowanego do gier

Witam,

na wstępie chciałem się przywitać gdyż jestem tu nowy ! :slight_smile:

Nie jestem pewien działu w którym mogę się o to zapytać, więc wybrałem ten :slight_smile:

Przyznaje nie szukałem odpowiedzi na swoje pytanie gdyż mam ograniczony czas korzystania z ipada.

A więc może przejde do rzeczy, szukam komputera do gier pod każdym względem począwszy od myszki,głośników, słuchawek i monitora kończąc na karcie graficznej. Gry typu diablo 3, Batman, assasin, need for speed, battlefield 3 i wiele wiele innych. Chciałbym cieszyć się dobra, płynna grafika oraz idealnym dźwiękiem jak i cicha pracą komputera gdyż często gram w nocy i czasami hałas przeszkadza do domownikom :confused:

Budżet do 3 tyś. za sama puszkę :wink:

I znacie jakiś sklep w Częstochowie, kłomnicach który mógłby złożyć taki komputer ? a może po prostu jest taki komputer który podołał by moim wymaganiom i nie trzeba było by składć.

Z góry dzięki za fatygę !:slight_smile: i mam nadzieje, że się coś znajdzie dla mnie :slight_smile:

Składaków się nie kupuje ze względu na szajs jaki jest w nie wkładany. Przykładowy zestaw . ( zaznaczam, że morele to w tej chwili drogi sklep dość, dlatego można minimalnie taniej to samo złożyć w innym sklepie)

http://www.morele.net/inventory/info/SeIPCb/

Wielkie dzięki, możesz polecić jakiś monitor, głośniki itp.

Oczywiście mam nadzieje, że dostanę jeszcze pare odpowiedzi żebym miał jakiś wybór, aczkolwiek jestem wdzięczny za tą jedna

Nie polecę bo nie używam głośników a monitor mam http://www.pcworld.pl/testy/opis/LCD001 … _T220.html dla mnie ok, kupiony z 5 lat temu drogo dosyć. O innych się nie wypowiem , bo nie mam takiej wiedzy :slight_smile: