Wybór komputera dostosowanego do gier

(Empiu00) #1

Witam,

na wstępie chciałem się przywitać gdyż jestem tu nowy ! :slight_smile:

Nie jestem pewien działu w którym mogę się o to zapytać, więc wybrałem ten :slight_smile:

Przyznaje nie szukałem odpowiedzi na swoje pytanie gdyż mam ograniczony czas korzystania z ipada.

A więc może przejde do rzeczy, szukam komputera do gier pod każdym względem począwszy od myszki,głośników, słuchawek i monitora kończąc na karcie graficznej. Gry typu diablo 3, Batman, assasin, need for speed, battlefield 3 i wiele wiele innych. Chciałbym cieszyć się dobra, płynna grafika oraz idealnym dźwiękiem jak i cicha pracą komputera gdyż często gram w nocy i czasami hałas przeszkadza do domownikom :confused:

Budżet do 3 tyś. za sama puszkę :wink:

I znacie jakiś sklep w Częstochowie, kłomnicach który mógłby złożyć taki komputer ? a może po prostu jest taki komputer który podołał by moim wymaganiom i nie trzeba było by składć.

Z góry dzięki za fatygę !:slight_smile: i mam nadzieje, że się coś znajdzie dla mnie :slight_smile:

(Boshi) #2

Składaków się nie kupuje ze względu na szajs jaki jest w nie wkładany. Przykładowy zestaw . ( zaznaczam, że morele to w tej chwili drogi sklep dość, dlatego można minimalnie taniej to samo złożyć w innym sklepie)

(Empiu00) #3

Wielkie dzięki, możesz polecić jakiś monitor, głośniki itp.

Oczywiście mam nadzieje, że dostanę jeszcze pare odpowiedzi żebym miał jakiś wybór, aczkolwiek jestem wdzięczny za tą jedna

(Boshi) #4

Nie polecę bo nie używam głośników a monitor mam http://www.pcworld.pl/testy/opis/LCD001 ... _T220.html dla mnie ok, kupiony z 5 lat temu drogo dosyć. O innych się nie wypowiem , bo nie mam takiej wiedzy :slight_smile: