Wybór komputera


(Heros68) #1

mam pytanie możecie polecić coś do 3 tys. tak do 3100 max laptop m być. Wiem, że toshiba staelite jest ładna ale małe ma parametry za to Hapek jest oki myślałem nad tym.

http://www.allegro.pl/item519439191_hp_ ... u_ray.html

ten sprzedawca ma te sam i bym zalicytował za niedługo jak myślicie opłaca się?? może dajcie jakieś konkrety komp ma być konkret programy graficzne jakieś tam gierki itp.


(Goodprogram) #2

ten laptop hp jest całkiem ciekawy

mógłbyś sie jeszcze zastanowić na tą toshibą

http://www.allegro.pl/item514416230_tos ... ml#gallery

lepszy wydaje się być hp, ale jak dla mnie wygląd jest nie bardzo...


(Heros68) #3

No właśnie hp jest trochę brzydki ale parametry dobre znowu toshiba ladna bardzo, ale parametry....


(Adalbert) #4

Jeżeli to faktycznie nowy laptop i uda się go wylicytować w rozsądnej cenie to będzie super, aluminium HP bardziej osobiście mi się podoba. :slight_smile:


(Slownikex) #5

Jakieś 3 miesiące temu zamawiałem na internecie znajomej lapka toshiby ( w takiej obudowie jak pokazana na aukcji ). Niestety rozczarowanie wielkie. Jest piękna, trzeba przyznać, ale niestety praktyczności zero, widać każdy dotyk palców ! nawet na klawiaturze !


(Heros68) #6

hej a hpek dv7 1199 bo jest zajebisty jeszcze lepszy niz ten co wcześniej podalłem jedynie droższy ale ostatnio po 3k sprzedał gościu nowy a w sklepie to kosztuje on 4,4k możę ktoś znaleźć takiego to 3k on mozę 3100 ?


(Michal Olber) #7

A ja ci mogę polecić tego :

http://www.allegro.pl/item524889327_ibm ... esowy.html

I jeżeli już chcesz brać jakiegoś, to patrz z serii R61i. Możesz jeszcze Dell oraz Asus, ale jak dla mnie, to cała reszta jest o kant pupy potłuc. Niby wygląd śliczny, itp, ale wytrzymałość jest do kitu.


(Adalbert) #8

HP z tą aluminiową obudową czy wzmacniany Samsung są wytrzymałe.