Wybór konta bankowego

Witam. Poszukuje konta bankowego które będzie mi oferować wypłatę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce, darmowe przelewy internetowe, brak prowizji podczas płacenia kartą w sklepie oraz płatności internetowe kartą debetową. Obecnie mam PKO konto za zero i nie jestem z niego zadowolony. To co mi PKO zaoferowało to jakieś nieporozumienie. Może i jest to Polski Bank ale najdroższy w Polsce. Interesują mnie głównie trzy konta bankowe:

Co możecie o nich powiedzieć? są to dobre konta? jakie jeszcze konta polecacie? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Wymarzone konto - 3 zł.za kartę m-cznie , poza tym żadnych haczyków. Konto 360 Milenium 1000 zl. wpływu (bez opłat) lub student (bez wpływów, bez opłat). . W mbanku dla młodych musisz wydać 100 zł., aby karta była bezpłatna. Chyba te 3 zł. bym przebolał - stawiam na “wymarzone konto” nazwa adekwatna.Jest jeszcze słynny z tego, że go nie ma:  http://finansenaplus.pl/bank-smart-opinie-konto/. Bank Zachodni - pułapki.

Jakie to są pułapki? Możesz rozwinąć kontekst? Byłem w banku i powiedzieli mi że mają bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za prowadzenia konta i nie trzeba mieć żadnych wpływów na konto, jedyna opłata to za kartę w wysokości 7 zł ale w banku mi powiedzieli że jak nie będę chciał karty to mam całkowite darmowe konto i opłata za kartę nie będzie pobierana. A jak założę konto przez internet to mam oprocentowane konto w wysokości 4 % i jestem zwolniony z opłat za kartę do 30.06.2017, a przecież po promocji mogę zrezygnować z karty i już nie płacić nic . Z kolei w Raiffeisen mi powiedzieli, że nawet jak bym z karty zrezygnował to i tak opłata za kartę będzie pobierana. Słyszałem że w smart bank są dzienne limity w wysokości 3900 zł i nie można ich zmienić, dla mnie jest to stanowczo za mało. Dodatkowo jest brak płatności payu. Księgowanie płatności za pośrednictwem karty 7 dni roboczych, jest brak obsługi przelewy 24, brak obsługi przelewy natychmiastowe, brak obsługi doładowania tel. komórkowych, historia operacji tylko z jednego miesiąca.  W Bank Smart Każde sprawdzenie stanu konta na monitorze bankomatu nalicza 5 zł.  Zgubiłeś kartę - pożegnaj się z pieniędzmi… niepotrzebne ryzyko . Z kolei w mbanku te 100 zł kartą to dla mnie nie problem, a jeśli nie wydam 100 zł to te 4 zł to nie jest jakoś dużo, a mogę też mieć konto bez karty i już opłata za kartę nie jest pobierana. W PKO jest tak że nawet jak karty nie bedziesz chciał to dowalą tobie 6,90 zł za prowadzenie konta, a jak weźmiesz kartę to prowadzenie rachunku jest darmowe ale jak nie wydasz 300 zł kartą to pobiorą sobie 6,90 zł. Nigdy nawet mi się nie udało wydać te minimum 300 zł, dlatego planuje zmienić sobie konto.

Ja banku-smart nie polecam, ale ze jest bezpłatny fakt. Piszesz, że chcesz bezpłatne bankomaty. Karta za 7 zł. to nie są bezpłatne. Zresztą ja nie wchodze w polemikę,  tylko wyrażam swoja opinię. mbank owszem, ja wydaję w nim 300 i to też to nie jest problem. Mam też t-mobile bez karty i też za nic nie płacę. Pozdrawiam.

No tak ale chodziło mi żeby nie pobierali dodatkowej opłaty za wypłaty ze wszystkich bankomatów :slight_smile: w PKO jak pobiorę kasę który nie należy do PKO pobierają 5 zł i tak za każdym razem… w sumie w jednym miesiącu potrafiłem wypacać sobie gotówkę 4 razy z bankomatów nie należących do PKO więc już potrafili mi pobrać 20 zł . W BZ WBK masz tylko miesięczną opłatę za kartę. Każda wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce jest bezpłatna. Po prostu chodziło mi o to :slight_smile:   

Ja rozumiem, tylko, ze jak skorzystasz z bankomatu raz w  BZ to zapłacisz 7 zł, a w  Raiffeisen Polbank  - 3. To może jednak ten mbank z wydaną 100.

dzisiaj właśnie założyłem konto w BZ WBK przez internet. Do 30.06.2017 moje konto konto będzie oprocentowane w wysokości 4 % do kwoty 4000 zł i będę zwolniony z opłat za kartę, zawsze po promocji można z karty zrezygnować i nie płacić nic. Zresztą jak bank da jakąś plamę to w każdej chwili mogę konto usunąć. Po zakończonej promocji założę sobie konto w mbanku z kartą, a konto BZ będzie mi służyło jako konto oszczędnościowe.  Dzięki za odpowiedzi.